zatvori oglas

NOVE VIJESTI

Pannonian


OSIJEK - Gdje, što i kako možete vidjeti na ovogodišnjem Pannonianu? Osim sportskog i glazbenog programa, tu je i ove godine kulturni segment, ali ovaj puta u puno većem opsegu nego do sada. Uz to što ćete moći pratiti vrhunske sportaše i plesati uz zanimljive ritmove, možete također i pokazati svoju umjetničku stranu. Kada trebate biti u parku da ne propustite svoj najdraži dio festivala, provjerite u cjelokupnom festivalskom programu.

SPORTSKI PROGRAM

15. srpnja - Kazamat - OTKAZANO
20:00h Party

16. srpnja – SKATE DAY - OTKAZANO
SRC Copacabana – skatepark
11:00h - 13:00h Otvoreni trening za sve
13:00h - 15:00h Trening za skejtere
15:00h - 17:00h Skate amateri - natjecanje
17:00h - 18:00h Skate pro - zagrijavanje
18:00h - 19:45h Skate pro - kvalifikacije
20:00h - 21:30h Skate pro - finale
21:45h - 22:00h Dodjela nagrada

Dvorište kluba Vega - OTKAZANO
22:00h Party

17. srpnja – INLINE DAY - OTKAZANO
SRC Copacabana – skatepark
11:00h - 13:00h Otvoreni trening za sve
13:00h - 15:00h Trening za inline
15:00h - 17:00h Inline amateri - natjecanje
17:00h - 18:00h Inline pro - zagrijavanje
18:00h - 19:45h Inline pro - kvalifikacije
20:00h - 21:30h Inline pro - finale
21:45h - 22:00h Dodjela nagrada

Dvorište kluba Vega - OTKAZANO
22:00h Party

18. srpnja
Dvorište kluba Vega
22:00h Party

19. srpnja
Dvorište kluba Vega
20:00h Party

20. srpnja
Dvorište kluba Vega
22:00h Party

21. srpnja - BMX THURSDAY
SRC Copacabana – skatepark
10:00h - 16:00h Trening - BMX Freestyle Park World Cup
16:00h - 17:00h Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup - prva grupa
17:00h - 19:00h Kvalifikacije - UCI BMX Freestyle Park World Cup - prva grupa
19:00h - 20:00h Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup - druga grupa
20:00h - 22:00h Kvalifikacije - UCI BMX Freestyle Park World Cup - druga grupa

Dvorište kluba Vega
22:00h Party

22. srpnja - BMX FRIDAY
SRC Copacabana – skatepark
09:00h - 11:00h Trening - BMX Freestyle Park Junior
11:00h - 12:00h Kvalifikacije - BMX Freestyle Park Junior
12:00h - 13:30h Trening - BMX Freestyle Park Amateur
13:30h - 15:40h Kvalifikacije - BMX Freestyle Park Amateur
16:00h - 17:00h Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls
17:00h - 17:40h Kvalifikacije - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls
17:40h - 18:50h Trening - Semi Final UCI BMX Freestyle Park
20:00h - 22:00h Polufinale - UCI BMX Freestyle Park World Cup

Dvorište kluba Vega
22:00h Party

23. srpnja – BMX SATURDAY
SRC Copacabana – skatepark
10:00h - 11:20h Slobodni trening za sve
11:20h - 12:00h Trening - BMX Freestyle Park Girls Amateur
12:00h - 13:00h Natjecanje - BMX Freestyle Park Girls Amateur
13:00h - 13:40h Trening - BMX Freestyle Park Junior
13:40h - 14:30h Finale - BMX Freestyle Park Junior
14:30h - 16:30h Slobodni trening za sve
16:30h - 17:10h Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls
17:10h - 17:45h Finale - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls
17:45h - 18:30h Trening - BMX Freestyle Park Amateur
18:30h - 19:40h Finale - BMX Freestyle Park Amateur
19:40h - 20:30h Trening - Final UCI BMX Freestyle Park
 20:40h - 22:10h Finale - UCI BMX Freestyle Park World Cup
22:10h Dodjela nagrada

Dvorište kluba Vega
22:10h Party

KULTURNI PROGRAM

15. srpnja - Kazamat
20:30h Izložba

16. srpnja
SRC Copacabana – chill zona
17:00h -19:00h B-Boying (Break Dance) 1 VS 1 Competition - Seven 2 Smok
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dječja radionica

17. srpnja
SRC Copacabana- chill zona
17:00h - 20:00h Graffiti Jam
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dječja radionica

Dvorište kluba Vega
16:00h-18:00h Mali tečaj glume

18. srpnja
SRC Copacabana – chill zona
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dječja radionica
18:00h - 19:00h B-Boying (Break Dance) Workshop - B-Boy Nito
19:00h - 20:00h Hip-Hop Dance Workshop - Honey

Dvorište kluba Vega
16:00h-18:00h Mali tečaj glume
21:00h - 22:00h Predstava "Mjesečina"

19. srpnja
SRC Copacabana - chill zona
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dječja radionica
18:00h - 19:00h Graffiti Workshop - Moler 1
19:00h - 20:00h DJ Workshop - DJ Marushk

Dvorište kluba Vega
16:00h-18:00h Mali tečaj glume
19:00h - 20:00h Predstava "Putovanje u središte sebe"

20. srpnja
SRC Copacabana- chill zona
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dječja radionica
18:00h - 19:00h Beatbox Workshop - Tyfa
19:00h - 20:00h MC Workshop - MC RIMA

Dvorište kluba Vega
16:00h-18:00h Mali tečaj glume

21. srpnja
SRC Copacabana - chill zona
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dječja radionica

22. srpnja
SRC Copacabana – chill zona
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dječja radionica

23. srpnja
SRC Copacabana – chill zona
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dječja radionica


Cijeli glazbeni dio festivala pogledajte OVDJE.


Izvor: Pannonian Challenge



Najnovije