zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


​OSIJEK - Tjedni program CineStar Osijek od četvrtka, 8. 2. 2018. do 14. 2. 2018.

ČETVRTAK, 8. 2. 2018. 
Odmetnici • Premijera • Renegades • 12 • Akcijski • 
EXTREME 2D 17:00, 19:15, 21:30

Dugi iz kamenog doba sink • Premijera • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:15, 18:15

Muzej čudesa • Premijera • Wonderstruck • avantura • 
2D 16:00, 20:05

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 16:15, 18:45, 20:05, 22:30

Skrivena ljubav • Call Me By Your Name • 15 • romanticna drama • 
2D 19:45

12 hrabrih • 12 Strong • 15 • Akcijski, povijesni •
2D 20:00, 22:35

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler • 
2D 19:00, 21:45
REALD 3D 17:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 17:00
REALD 3D 16:00

Sav novac svijeta • All the Money in the World • 15 • Kriminalisticki, misterija •
2D 20:45, 22:30

Bratstvo lopova • Den of Thieves • 15 • akcija, triler •
2D 21:15

Ja, Tonya • I, Tonya • 15 • Biografija, drama •
2D 22:25

Novine • The Post • 12 • biografija, povijesni • 
2D 18:15

Velika igra • Molly’s Game • 15 • biografija, drama •
2D 21:30

Čudo • Matineja • Wonder • Drama •
2D 17:45

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Jumanji: Welcome to the Jungle • akcija, avantura, komedija •
2D 17:45, 19:10 

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, 
2D 17:00



PETAK, 9. 2. 2018. 
Odmetnici • Premijera • Renegades • 12 • Akcijski • 
EXTREME 2D 17:00, 19:15, 21:30

Dugi iz kamenog doba sink • Premijera • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:15, 18:15

Muzej čudesa • Premijera • Wonderstruck • avantura • 
2D 16:00, 20:05

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 16:15, 18:45, 20:05, 22:30

Skrivena ljubav • Call Me By Your Name • 15 • romanticna drama • 
2D 19:45

12 hrabrih • 12 Strong • 15 • Akcijski, povijesni •
2D 20:00, 22:35

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler • 
2D 19:00, 21:45
REALD 3D 17:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 17:00
REALD 3D 16:00

Sav novac svijeta • All the Money in the World • 15 • Kriminalisticki, misterija •
2D 20:45, 22:30

Bratstvo lopova • Den of Thieves • 15 • akcija, triler •
2D 21:15

Ja, Tonya • I, Tonya • 15 • Biografija, drama •
2D 22:25

Novine • The Post • 12 • biografija, povijesni • 
2D 18:15

Velika igra • Molly’s Game • 15 • biografija, drama •
2D 21:30

Čudo • Matineja • Wonder • Drama •
2D 17:45

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Jumanji: Welcome to the Jungle • akcija, avantura, komedija •
2D 17:45, 19:10 

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, 
2D 17:00



SUBOTA, 10. 2. 2018. 
Odmetnici • Premijera • Renegades • 12 • Akcijski • 
EXTREME 2D 17:00, 19:15, 21:30 

Dugi iz kamenog doba sink • Premijera • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:15, 18:15
EXTREME 2D 11:00, 12:55, 14:45

Muzej čudesa • Premijera • Wonderstruck • avantura • 
2D 16:00, 20:05

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 16:15, 18:45, 20:05, 22:30

Skrivena ljubav • Call Me By Your Name • 15 • romanticna drama • 
2D 19:45

12 hrabrih • 12 Strong • 15 • Akcijski, povijesni •
2D 20:00, 22:35

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler • 
2D 14:15, 19:00, 21:45 
REALD 3D 17:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 11:15, 13:05, 15:00, 17:00
REALD 3D 14:05, 16:00

Sav novac svijeta • All the Money in the World • 15 • Kriminalisticki, misterija •
2D 20:45, 22:30

Bratstvo lopova • Den of Thieves • 15 • akcija, triler •
2D 21:15

Ja, Tonya • I, Tonya • 15 • Biografija, drama •
2D 22:25

Novine • The Post • 12 • biografija, povijesni • 
2D 18:15

Velika igra • Molly’s Game • 15 • biografija, drama •
2D 21:30

Čudo • Matineja • Wonder • Drama •
2D 11:45, 14:00, 17:45

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Jumanji: Welcome to the Jungle • akcija, avantura, komedija •
2D 13:35, 17:45, 19:10

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:45, 13:30, 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, 
2D 11:30, 14:45, 17:00

Coco i velika tajna - sink • Matineja • Coco • animirani, pustolovni, komedija • 
2D 11:15, 13:45

Medvjedić Paddington 2 - sink • Matineja • Paddington 2 • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 11:30



NEDJELJA, 11. 2. 2018. 
Odmetnici • Premijera • Renegades • 12 • Akcijski • 
EXTREME 2D 17:00, 19:15, 21:30 

Dugi iz kamenog doba sink • Premijera • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:15, 18:15
EXTREME 2D 11:00, 12:55, 14:45

Muzej čudesa • Premijera • Wonderstruck • avantura • 
2D 16:00, 20:05

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 16:15, 18:45, 20:05, 22:30

Skrivena ljubav • Call Me By Your Name • 15 • romanticna drama • 
2D 19:45

12 hrabrih • 12 Strong • 15 • Akcijski, povijesni •
2D 20:00, 22:35

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler • 
2D 14:15, 19:00, 21:45 
REALD 3D 17:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 11:15, 13:05, 15:00, 17:00
REALD 3D 14:05, 16:00

Sav novac svijeta • All the Money in the World • 15 • Kriminalisticki, misterija •
2D 20:45, 22:30

Bratstvo lopova • Den of Thieves • 15 • akcija, triler •
2D 21:15

Ja, Tonya • I, Tonya • 15 • Biografija, drama •
2D 22:25

Novine • The Post • 12 • biografija, povijesni • 
2D 18:15

Velika igra • Molly’s Game • 15 • biografija, drama •
2D 21:30

Čudo • Matineja • Wonder • Drama •
2D 11:45, 14:00, 17:45

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Jumanji: Welcome to the Jungle • akcija, avantura, komedija •
2D 13:35, 17:45, 19:10

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:45, 13:30, 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, 
2D 11:30, 14:45, 17:00

Coco i velika tajna - sink • Matineja • Coco • animirani, pustolovni, komedija • 
2D 11:15, 13:45

Medvjedić Paddington 2 - sink • Matineja • Paddington 2 • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 11:30



PONEDJELJAK, 12. 2. 2018. 
Odmetnici • Premijera • Renegades • 12 • Akcijski • 
EXTREME 2D 17:00, 19:15, 21:30

Dugi iz kamenog doba sink • Premijera • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:15, 18:15

Muzej čudesa • Premijera • Wonderstruck • avantura • 
2D 16:00, 20:05

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 16:15, 18:45, 20:05, 22:30

Skrivena ljubav • Call Me By Your Name • 15 • romanticna drama • 
2D 19:45

12 hrabrih • 12 Strong • 15 • Akcijski, povijesni •
2D 20:00, 22:35

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler • 
2D 19:00, 21:45
REALD 3D 17:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 17:00
REALD 3D 16:00

Sav novac svijeta • All the Money in the World • 15 • Kriminalisticki, misterija •
2D 20:45, 22:30

Bratstvo lopova • Den of Thieves • 15 • akcija, triler •
2D 21:15

Ja, Tonya • I, Tonya • 15 • Biografija, drama •
2D 22:25

Novine • The Post • 12 • biografija, povijesni • 
2D 18:15

Velika igra • Molly’s Game • 15 • biografija, drama •
2D 21:30

Čudo • Matineja • Wonder • Drama •
2D 17:45

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Jumanji: Welcome to the Jungle • akcija, avantura, komedija •
2D 17:45, 19:10 

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, 
2D 17:00



UTORAK, 13. 2. 2018. 
Odmetnici • Premijera • Renegades • 12 • Akcijski • 
EXTREME 2D 17:00, 19:15, 21:30

Dugi iz kamenog doba sink • Premijera • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:15, 18:15

Muzej čudesa • Premijera • Wonderstruck • avantura • 
2D 16:00, 20:05

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 16:15, 18:45, 20:05, 22:30

Skrivena ljubav • Call Me By Your Name • 15 • romanticna drama • 
2D 19:45

12 hrabrih • 12 Strong • 15 • Akcijski, povijesni •
2D 20:00, 22:35

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler • 
2D 19:00, 21:45
REALD 3D 17:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 17:00
REALD 3D 16:00

Sav novac svijeta • All the Money in the World • 15 • Kriminalisticki, misterija •
2D 20:45, 22:30

Bratstvo lopova • Den of Thieves • 15 • akcija, triler •
2D 21:15

Ja, Tonya • I, Tonya • 15 • Biografija, drama •
2D 22:25

Novine • The Post • 12 • biografija, povijesni • 
2D 18:15

Velika igra • Molly’s Game • 15 • biografija, drama •
2D 21:30

Čudo • Matineja • Wonder • Drama •
2D 17:45

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Jumanji: Welcome to the Jungle • akcija, avantura, komedija •
2D 17:45, 19:10 

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, 
2D 17:00



SRIJEDA, 14. 2. 2018. 
Black Panther • Pretpremijera • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
REALD 3D 19:00
EXTREME 3D 21:30

Odmetnici • Premijera • Renegades • 12 • Akcijski • 
2D 21:45
EXTREME 2D 17:00, 19:15


Dugi iz kamenog doba sink • Premijera • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:15, 18:15

Muzej čudesa • Premijera • Wonderstruck • avantura • 
2D 16:00, 20:05

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 16:15, 18:45, 20:05, 22:30

Skrivena ljubav • Call Me By Your Name • 15 • romanticna drama • 
2D 19:45

12 hrabrih • 12 Strong • 15 • Akcijski, povijesni •
2D 20:00, 22:35

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler • 
2D 19:10
REALD 3D 17:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 17:00
REALD 3D 16:00

Sav novac svijeta • All the Money in the World • 15 • Kriminalisticki, misterija •
2D 20:45, 22:30

Bratstvo lopova • Den of Thieves • 15 • akcija, triler •
2D 21:15

Ja, Tonya • I, Tonya • 15 • Biografija, drama •
2D 22:25

Novine • The Post • 12 • biografija, povijesni • 
2D 18:15

Velika igra • Molly’s Game • 15 • biografija, drama •
2D 21:55

Čudo • Matineja • Wonder • Drama •
2D 17:45

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Jumanji: Welcome to the Jungle • akcija, avantura, komedija •
2D 17:45

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, 
2D 17:00



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije