zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


​OSIJEK - Tjedni program CineStar Osijek od četvrtka, 8. 3. 2018. do 14. 3. 2018.

ČETVRTAK, 8. 3. 2018. 
Kuća duhova • Premijera • Winchester • 12 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Comic Sans • Premijera • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 16:00, 20:00, 22:05

Stranac • Premijera • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 18:00, 20:15, 22:30

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:45
EXTREME 2D 18:00, 20:45

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 18:05
EXTREME 2D 16:05
REALD 3D 17:10

Lyndon B. Johnson • LBJ • 12 • Drama • 
2D 17:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija • 
2D 20:00, 22:25

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija • 
2D 18:25, 20:30, 22:35

Prema istinitoj priči • Based on a True Story • 12 • psihološki triler •
2D 19:00

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 19:30, 22:15
REALD 3D 16:45

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 19:15

Odmetnici • Renegades • 12 • Akcijski • 
2D 21:15

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler •
2D 17:15

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 16:15



PETAK, 9. 3. 2018. 
Kuća duhova • Premijera • Winchester • 12 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Comic Sans • Premijera • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 16:00, 20:00, 22:05

Stranac • Premijera • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 18:00, 20:15, 22:30

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:45
EXTREME 2D 18:00, 20:45

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 18:05
EXTREME 2D 16:05
REALD 3D 17:10

Lyndon B. Johnson • LBJ • 12 • Drama • 
2D 17:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija • 
2D 20:00, 22:25

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija • 
2D 18:25, 20:30, 22:35

Prema istinitoj priči • Based on a True Story • 12 • psihološki triler •
2D 19:00

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 19:30, 22:15
REALD 3D 16:45

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 19:15

Odmetnici • Renegades • 12 • Akcijski • 
2D 21:15

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler •
2D 17:15

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 16:15



SUBOTA, 10. 3. 2018. 
Kuća duhova • Premijera • Winchester • 12 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Comic Sans • Premijera • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 16:00, 20:00, 22:05

Stranac • Premijera • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 18:00, 20:15, 22:30

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:45 
EXTREME 2D 18:00, 20:45

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 18:05
EXTREME 2D 11:15, 14:15, 16:05
REALD 3D 13:15, 15:05, 17:10

Lyndon B. Johnson • LBJ • 12 • Drama • 
2D 17:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija • 
2D 20:00, 22:25

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija • 
2D 18:25, 20:30, 22:35

Prema istinitoj priči • Based on a True Story • 12 • psihološki triler •
2D 19:00

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 14:00, 19:30, 22:15
REALD 3D 16:45

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 19:15

Odmetnici • Renegades • 12 • Akcijski • 
2D 21:15

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler •
2D 14:30, 17:15

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:45, 14:00, 16:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 11:00, 13:15, 15:10

Čudo • Matineja • Wonder • Drama • 
2D 11:30, 13:45

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Jumanji: Welcome to the Jungle • akcija, avantura, komedija •
2D 14:30

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:00, 12:45

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 11:15, 14:00, 16:15



NEDJELJA, 11. 3. 2018. 
Kuća duhova • Premijera • Winchester • 12 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Comic Sans • Premijera • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 16:00, 20:00, 22:05

Stranac • Premijera • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 18:00, 20:15, 22:30

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:45 
EXTREME 2D 18:00, 20:45

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 18:05
EXTREME 2D 11:15, 14:15, 16:05
REALD 3D 13:15, 15:05, 17:10

Lyndon B. Johnson • LBJ • 12 • Drama • 
2D 17:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija • 
2D 20:00, 22:25

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija • 
2D 18:25, 20:30, 22:35

Prema istinitoj priči • Based on a True Story • 12 • psihološki triler •
2D 19:00

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 14:00, 19:30, 22:15
REALD 3D 16:45

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 19:15

Odmetnici • Renegades • 12 • Akcijski • 
2D 21:15

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler •
2D 14:30, 17:15

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:45, 14:00, 16:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 11:00, 13:15, 15:10

Čudo • Matineja • Wonder • Drama • 
2D 11:30, 13:45

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Jumanji: Welcome to the Jungle • akcija, avantura, komedija •
2D 14:30

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:00, 12:45

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 11:15, 14:00, 16:15



PONEDJELJAK, 12. 3. 2018. 
Kuća duhova • Premijera • Winchester • 12 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Comic Sans • Premijera • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 16:00, 20:00, 22:05

Stranac • Premijera • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 18:00, 20:15, 22:30

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:45
EXTREME 2D 18:00, 20:45

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 18:05
EXTREME 2D 16:05
REALD 3D 17:10

Lyndon B. Johnson • LBJ • 12 • Drama • 
2D 17:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija • 
2D 20:00, 22:25

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija • 
2D 18:25, 20:30, 22:35

Prema istinitoj priči • Based on a True Story • 12 • psihološki triler •
2D 19:00

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 19:30, 22:15
REALD 3D 16:45

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 19:15

Odmetnici • Renegades • 12 • Akcijski • 
2D 21:15

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler •
2D 17:15

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 16:15



UTORAK, 13. 3. 2018. 
Kuća duhova • Premijera • Winchester • 12 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Comic Sans • Premijera • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 16:00, 20:00, 22:05

Stranac • Premijera • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 18:00, 20:15, 22:30

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:45
EXTREME 2D 18:00, 20:45

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 18:05
EXTREME 2D 16:05
REALD 3D 17:10

Lyndon B. Johnson • LBJ • 12 • Drama • 
2D 17:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija • 
2D 20:00, 22:25

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija • 
2D 18:25, 20:30, 22:35

Prema istinitoj priči • Based on a True Story • 12 • psihološki triler •
2D 19:00

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 19:30, 22:15
REALD 3D 16:45

Oblik vode • The Shape of Water • 15 • Avantura, drama, fantazija • 
2D 19:15

Odmetnici • Renegades • 12 • Akcijski • 
2D 21:15

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler •
2D 17:15

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 16:15



SRIJEDA, 14. 3. 2018. 
Tomb Raider • Pretpremijera • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura •
REALD 3D

Kuća duhova • Premijera • Winchester • 12 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Comic Sans • Premijera • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 16:00, 20:00, 22:05

Stranac • Premijera • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 18:00, 20:15, 22:30

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:30
EXTREME 2D 18:00, 20:45

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 18:05
EXTREME 2D 16:05
REALD 3D 17:10

Lyndon B. Johnson • LBJ • 12 • Drama • 
2D 17:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija • 
2D 20:00, 22:25

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija • 
2D 18:25, 20:30, 22:35

Prema istinitoj priči • Based on a True Story • 12 • psihološki triler •
2D 19:00

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 19:30, 22:15
REALD 3D 16:45

Odmetnici • Renegades • 12 • Akcijski • 
2D 21:15

Labirint: Lijek smrti • Maze Runner: The Death Cure • 12 • akcija, Sci-Fi, triler •
2D 17:15

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 16:15



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije