zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


​OSIJEK - Tjedni program CineStar Osijek od četvrtka, 22. 3. 2018. do 28. 3. 2018.

ČETVRTAK, 22. 3. 2018. 
Ponoćno sunce • Premijera • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00, 21:55

Stranci: Noćni plijen • Premijera • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Petar Zecimir - sink • Premijera • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
EXTREME 2D 16:00, 18:00

Gringo • Premijera • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:00, 19:45, 22:00

Gnjev mirna čovjeka • Premijera • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:15, 20:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 17:25
EXTREME 2D 20:00, 22:25 
REALD 3D 16:25, 19:00

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 19:45

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija • 
2D 19:15

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 21:25

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 17:55

Stranac • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 22:15

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler •
2D 20:30

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:55
REALD 3D 16:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija •
2D 18:15

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 21:25

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 21:55

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 16:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 16:00



PETAK, 23. 3. 2018. 
Ponoćno sunce • Premijera • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00, 21:55

Stranci: Noćni plijen • Premijera • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Petar Zecimir - sink • Premijera • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
EXTREME 2D 16:00, 18:00

Gringo • Premijera • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:00, 19:45, 22:00

Gnjev mirna čovjeka • Premijera • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:15, 20:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 17:25
EXTREME 2D 20:00, 22:25 
REALD 3D 16:25, 19:00

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 19:45

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija • 
2D 19:15

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 21:25

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 17:55

Stranac • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 22:15

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler •
2D 20:30

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:55
REALD 3D 16:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija •
2D 18:15

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 21:25

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 21:55

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 16:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 16:00



SUBOTA, 24. 3. 2018. 
Ponoćno sunce • Premijera • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00, 21:55

Stranci: Noćni plijen • Premijera • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Petar Zecimir - sink • Premijera • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:00, 13:00, 15:00
EXTREME 2D 11:55, 14:00, 16:00, 18:00

Gringo • Premijera • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:00, 19:45, 22:00

Gnjev mirna čovjeka • Premijera • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:15, 20:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 14:05, 17:25
EXTREME 2D 20:00, 22:25
REALD 3D 16:25, 19:00

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 19:45 

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija • 
2D 19:15 

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 21:25

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 17:55

Stranac • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 22:15

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler •
2D 20:30

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:00, 13:00, 15:00, 17:55
REALD 3D 11:45, 14:00, 16:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija •
2D 18:15 

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 21:25 

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 21:55

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:15, 14:15, 16:15

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 11:00, 13:00

Čudo • Matineja • Wonder • Drama • 
2D 11:15, 15:00

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:45, 14:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 11:30, 13:45, 16:00



NEDJELJA, 25. 3. 2018. 
Ponoćno sunce • Premijera • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00, 21:55

Stranci: Noćni plijen • Premijera • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Petar Zecimir - sink • Premijera • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:00, 13:00, 15:00
EXTREME 2D 11:55, 14:00, 16:00, 18:00

Gringo • Premijera • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:00, 19:45, 22:00

Gnjev mirna čovjeka • Premijera • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:15, 20:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 14:05, 17:25
EXTREME 2D 20:00, 22:25
REALD 3D 16:25, 19:00

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 19:45 

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija • 
2D 19:15 

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 21:25

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 17:55

Stranac • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 22:15

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler •
2D 20:30

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:00, 13:00, 15:00, 17:55
REALD 3D 11:45, 14:00, 16:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija •
2D 18:15 

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 21:25 

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 21:55

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:15, 14:15, 16:15

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 11:00, 13:00

Čudo • Matineja • Wonder • Drama • 
2D 11:15, 15:00

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:45, 14:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 11:30, 13:45, 16:00



PONEDJELJAK, 26. 3. 2018. 
Ponoćno sunce • Premijera • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00, 21:55

Stranci: Noćni plijen • Premijera • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Petar Zecimir - sink • Premijera • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
EXTREME 2D 16:00, 18:00

Gringo • Premijera • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:00, 19:45, 22:00

Gnjev mirna čovjeka • Premijera • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:15, 20:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 17:25
EXTREME 2D 20:00, 22:25 
REALD 3D 16:25, 19:00

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 19:45

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija • 
2D 19:15

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 21:25

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 17:55

Stranac • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 22:15

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler •
2D 20:30

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:55
REALD 3D 16:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija •
2D 18:15

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 21:25

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 21:55

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 16:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 16:00



UTORAK, 27. 3. 2018. 
Ponoćno sunce • Premijera • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00, 21:55

Stranci: Noćni plijen • Premijera • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Petar Zecimir - sink • Premijera • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
EXTREME 2D 16:00, 18:00

Gringo • Premijera • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:45, 19:45, 22:00

Gnjev mirna čovjeka • Premijera • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:15, 20:15

Bernsteinova stogodišnjica - UŽIVO • Spektakli • Bernstein’s centenary • balet • 
2D 20:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 17:25
EXTREME 2D 20:00, 22:25 
REALD 3D 16:25, 19:00

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 19:45

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija • 
2D 18:15

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 21:25

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 17:55

Stranac • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 22:15

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler •
2D 20:30

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:55
REALD 3D 16:00

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 21:55

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 16:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 16:00



SRIJEDA, 28. 3. 2018. 
Igrač broj 1 • Pretpremijera • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 3D 

Ponoćno sunce • Premijera • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00, 19:45, 21:55

Stranci: Noćni plijen • Premijera • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00

Petar Zecimir - sink • Premijera • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
EXTREME 2D 16:00, 18:00

Gringo • Premijera • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:00, 19:45, 22:00

Gnjev mirna čovjeka • Premijera • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:15, 20:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 17:25, 20:00, 22:25
REALD 3D 16:25, 19:00

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 19:15

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija • 
2D 21:25

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 21:25

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 17:55

Stranac • The Foreigner • 15 • akcijski, triler • 
2D 22:15

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler •
2D 20:30

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:55
REALD 3D 16:00

Tri plakata izvan grada • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri • 15 • crna komedija •
2D 18:15

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 16:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 16:00



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije