zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


​OSIJEK - Tjedni program CineStar Osijek od četvrtka, 12. 4. 2018. do 18. 4. 2018.

ČETVRTAK, 12. 4. 2018. 
Rampage: Totalni kaos • Premijera • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 18:00, 20:15, 22:30
REALD 3D 16:45, 19:00, 21:15

Osvetnik • Premijera • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 17:00, 19:30, 21:45

Moj prijatelj Pete • Premijera • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 19:15, 21:45

Projekt: Titan • Premijera • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 16:00, 20:00, 21:45

Distant Sky • Spektakli • Distant Sky • Koncert • 
2D 20:00

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:30, 22:25

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 18:00
EXTREME 2D 16:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 16:00, 21:05

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:00, 19:15

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi •
2D 19:45
REALD 3D 17:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 22:30 

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 18:00

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 17:15

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:15 

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 18:00



PETAK, 13. 4. 2018. 
Rampage: Totalni kaos • Premijera • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 18:00, 20:15, 22:30
REALD 3D 16:45, 19:00, 21:15

Osvetnik • Premijera • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 17:00, 19:30, 21:45

Moj prijatelj Pete • Premijera • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 19:15, 21:45

Projekt: Titan • Premijera • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 16:00, 20:00, 21:45

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:30, 22:25

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 18:00
EXTREME 2D 16:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:00, 19:15

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi •
2D 19:45
REALD 3D 17:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:05

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 18:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 22:30

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 17:15

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 22:00



SUBOTA, 14. 4. 2018. 
Rampage: Totalni kaos • Premijera • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 13:45, 18:00, 20:15, 22:30
REALD 3D 16:45, 19:00, 21:15

Osvetnik • Premijera • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 17:00, 19:30, 21:45

Moj prijatelj Pete • Premijera • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 19:15, 21:45

Projekt: Titan • Premijera • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 16:00, 20:00, 21:45

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Pretpremijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • animirani, pustolovni • 
2D 12:30, 14:15, 16:00, 17:45

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:30, 22:25

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 14:00, 18:00
EXTREME 2D 11:30, 16:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:00, 19:15

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi •
2D 14:15, 19:45
REALD 3D 17:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:05

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 18:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 22:30

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:00, 13:15, 15:15, 17:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 18:00
REALD 3D 14:15

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 22:00

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:45
REALD 3D 14:00

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:15

Čudo • Matineja • Wonder • Drama • 
2D 11:45

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:15, 14:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 11:15, 14:45



NEDJELJA, 15. 4. 2018. 
Rampage: Totalni kaos • Premijera • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 13:45, 18:00, 20:15, 22:30
REALD 3D 16:45, 19:00, 21:15

Osvetnik • Premijera • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 17:00, 19:30, 21:45

Moj prijatelj Pete • Premijera • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 19:15, 21:45

Projekt: Titan • Premijera • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 16:00, 20:00, 21:45

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Pretpremijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • animirani, pustolovni • 
2D 12:30, 14:15, 16:00, 17:45

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:30, 22:25

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 14:00, 18:00
EXTREME 2D 11:30, 16:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:00, 19:15

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi •
2D 14:15, 19:45
REALD 3D 17:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:05

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 18:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 22:30

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:00, 13:15, 15:15, 17:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 18:00
REALD 3D 14:15

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 22:00

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:45
REALD 3D 14:00

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:15

Čudo • Matineja • Wonder • Drama • 
2D 11:45

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:15, 14:00

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 11:15, 14:45



PONEDJELJAK, 16. 4. 2018. 
Rampage: Totalni kaos • Premijera • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 18:00, 20:15, 22:30
REALD 3D 16:45, 19:00, 21:15

Osvetnik • Premijera • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 17:00, 19:30, 21:45

Moj prijatelj Pete • Premijera • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 19:15, 21:45

Projekt: Titan • Premijera • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 16:00, 20:00, 21:45

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:30, 22:25

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 18:00
EXTREME 2D 16:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:00, 19:15

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi •
2D 19:45
REALD 3D 17:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:05

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 18:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 22:30

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 17:15

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 22:00



UTORAK, 17. 4. 2018. 
Rampage: Totalni kaos • Premijera • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 18:00, 20:15, 22:30
REALD 3D 16:45, 19:00, 21:15

Osvetnik • Premijera • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 17:00, 19:30, 21:45

Moj prijatelj Pete • Premijera • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 19:15, 21:45

Projekt: Titan • Premijera • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 16:00, 20:00, 21:45

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:30, 22:25

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 18:00
EXTREME 2D 16:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:00, 19:15

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi •
2D 19:45
REALD 3D 17:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:05

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 18:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 22:30

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 17:15

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 22:00



SRIJEDA, 18. 4. 2018. 
Rampage: Totalni kaos • Premijera • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 18:00, 20:15, 22:30
REALD 3D 16:45, 19:00, 21:15

Osvetnik • Premijera • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 17:00, 19:30, 21:45

Moj prijatelj Pete • Premijera • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 19:15, 21:45

Projekt: Titan • Premijera • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 16:00, 20:00, 21:45

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:30, 22:25

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 18:00
EXTREME 2D 16:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 16:00, 20:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:00, 19:15

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi •
2D 19:45
REALD 3D 17:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:05

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 18:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor • 
2D 22:30

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 17:15

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 22:00



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije