zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


​OSIJEK - Tjedni program CineStar Osijek od četvrtka, 14. 3. 2019. do 20. 3. 2019.

ČETVRTAK, 14. 3. 2019. 
Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Premijera • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 16:55, 18:45
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • Premijera • In safe hands • Drama •
2D 17:00, 19:45, 22:00

Dom • Premijera • Dom • 12 • Drama •
2D 20:15

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
EXTREME 2D 16:55, 19:25, 21:55
REALD 3D 18:00, 20:30

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 16:00, 18:15

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 20:30

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:00, 21:45

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 19:45, 21:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 16:00, 18:15

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 21:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 16:30, 19:15

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 17:00, 20:45

Mula • The Mule • 15 • kriminalistički, drama •
2D 22:30

Hladna osveta • Cold Pursuit • 15 • akcija, triler •
2D 21:55

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:05



PETAK, 15. 3. 2019. 
Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Premijera • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 16:55, 18:45
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • Premijera • In safe hands • Drama •
2D 17:00, 19:45, 22:00

Dom • Premijera • Dom • 12 • Drama •
2D 20:15

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
EXTREME 2D 16:55, 19:25, 21:55
REALD 3D 18:00, 20:30, 23:00

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 16:00, 18:15

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 20:30

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:00, 21:45, 23:30

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 19:45, 21:45, 23:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 16:00, 18:15

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 21:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 16:30, 19:15

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 17:00, 20:45, 23:25

Mula • The Mule • 15 • kriminalistički, drama •
2D 22:30

Hladna osveta • Cold Pursuit • 15 • akcija, triler •
2D 21:55

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:05



SUBOTA, 16. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Pretpremijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 12:45, 14:30, 16:15, 18:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Premijera • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 16:55, 18:45
EXTREME 2D 11:00, 13:00, 15:00
REALD 3D 11:45, 14:00, 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • Premijera • In safe hands • Drama •
2D 17:00, 19:45, 22:00

Dom • Premijera • Dom • 12 • Drama •
2D 20:15

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
2D 14:30
EXTREME 2D 16:55, 19:25, 21:55
REALD 3D 18:00, 20:30, 23:00

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 16:00, 18:15

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 20:30

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:00, 21:45, 23:30

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 19:45, 21:45, 23:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 11:15, 13:30, 16:00, 18:15
REALD 3D 11:45, 14:45

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 21:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 16:30, 19:15

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:45, 23:25

Mula • The Mule • 15 • kriminalistički, drama •
2D 22:30

Hladna osveta • Cold Pursuit • 15 • akcija, triler •
2D 21:55

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 11:45, 14:25, 16:05

Mala gospodica Dolittle - sink • Matineja • Little Miss Dolittle • obiteljski, komedija •
2D 11:45, 14:00

Snježna kraljica: Zemlja zrcala - sink • Matineja • Snow Queen: Mirror lands • Animacija, avantura, komedija •
2D 11:30, 13:45

Asterix: Tajna čarobnog napitka - sink • Matineja • Asterix: The Secret of the Magic Potion • Animirani • 
2D 11:15



NEDJELJA, 17. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Pretpremijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 12:45, 14:30, 16:15, 18:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Premijera • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 16:55, 18:45
EXTREME 2D 11:00, 13:00, 15:00
REALD 3D 11:45, 14:00, 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • Premijera • In safe hands • Drama •
2D 17:00, 19:45, 22:00

Dom • Premijera • Dom • 12 • Drama •
2D 20:15

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
2D 14:30
EXTREME 2D 16:55, 19:25, 21:55
REALD 3D 18:00, 20:30

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 16:00, 18:15

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 20:30

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:00, 21:45

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 19:45, 21:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 11:15, 13:30, 16:00, 18:15
REALD 3D 11:45, 14:45

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 21:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 16:30, 19:15

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:45

Mula • The Mule • 15 • kriminalistički, drama •
2D 22:30

Hladna osveta • Cold Pursuit • 15 • akcija, triler •
2D 21:55

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 11:45, 14:25, 16:05

Mala gospodica Dolittle - sink • Matineja • Little Miss Dolittle • obiteljski, komedija •
2D 11:45, 14:00

Snježna kraljica: Zemlja zrcala - sink • Matineja • Snow Queen: Mirror lands • Animacija, avantura, komedija •
2D 11:30, 13:45

Asterix: Tajna čarobnog napitka - sink • Matineja • Asterix: The Secret of the Magic Potion • Animirani • 
2D 11:15



PONEDJELJAK, 18. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Pretpremijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 18:00 

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Premijera • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 16:55, 18:45
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • Premijera • In safe hands • Drama •
2D 17:00, 19:45, 22:00

Dom • Premijera • Dom • 12 • Drama •
2D 20:15

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
EXTREME 2D 16:55, 19:25, 21:55
REALD 3D 18:00, 20:30

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 16:00, 18:15

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 20:30

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:00, 21:45

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 19:45, 21:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 16:00, 18:15

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 21:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 16:30, 19:15

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:45

Mula • The Mule • 15 • kriminalistički, drama •
2D 22:30

Hladna osveta • Cold Pursuit • 15 • akcija, triler •
2D 21:55

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:05

Mala gospodica Dolittle - sink • Matineja • Little Miss Dolittle • obiteljski, komedija •
2D 16:00


UTORAK, 19. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Pretpremijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 18:00 

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Premijera • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 16:55, 18:45
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • Premijera • In safe hands • Drama •
2D 17:00, 19:45, 22:00

Dom • Premijera • Dom • 12 • Drama •
2D 20:15

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
EXTREME 2D 16:55, 19:25, 21:55
REALD 3D 18:00, 20:30

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 16:00, 18:15

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 20:30

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:00, 21:45

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 19:45, 21:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 16:00, 18:15

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 21:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 16:30, 19:15

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:45

Mula • The Mule • 15 • kriminalistički, drama •
2D 22:30

Hladna osveta • Cold Pursuit • 15 • akcija, triler •
2D 21:55

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:05

Mala gospodica Dolittle - sink • Matineja • Little Miss Dolittle • obiteljski, komedija •
2D 16:00



SRIJEDA, 20. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Pretpremijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 18:00 

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Premijera • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 16:55, 18:45
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • Premijera • In safe hands • Drama •
2D 17:00, 19:45, 22:00

Dom • Premijera • Dom • 12 • Drama •
2D 20:15

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
EXTREME 2D 16:55, 19:25, 21:55
REALD 3D 18:00, 20:30

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 16:00, 18:15

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 20:30

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:00, 21:45

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 19:45, 21:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 16:00, 18:15

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 21:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 16:30, 19:15

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:45

Mula • The Mule • 15 • kriminalistički, drama •
2D 22:30

Hladna osveta • Cold Pursuit • 15 • akcija, triler •
2D 21:55

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:05

Mala gospodica Dolittle - sink • Matineja • Little Miss Dolittle • obiteljski, komedija •
2D 16:00



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije