zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


​OSIJEK - Tjedni program CineStar Osijek od četvrtka, 21. 3. 2019. do 27. 3. 2019.

ČETVRTAK, 21. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Premijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 16:15, 18:00, 19:00

Skrivena poruka • Premijera • Under the Silver Lake • komedija, drama •
2D 19:30, 22:15

Mi • Premijera • Us • 15 • horor, triler •
2D 17:05, 19:30, 21:50

Na plaži Chesil • Premijera • On Chesil Beach • 15 • Drama, romantični •
2D 20:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Matineja • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 18:30
EXTREME 2D 16:30
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • In safe hands • Drama •
2D 20:45

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
2D 16:00
EXTREME 2D 18:15, 20:45
REALD 3D 19:45, 22:15

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 17:00

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 18:05

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:45, 22:00

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 20:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 16:15, 18:30

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 22:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 17:00

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:30

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:00



PETAK, 22. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Premijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 16:15, 18:00, 19:00

Skrivena poruka • Premijera • Under the Silver Lake • komedija, drama •
2D 19:30, 22:15

Mi • Premijera • Us • 15 • horor, triler •
2D 17:05, 19:30, 21:50

Na plaži Chesil • Premijera • On Chesil Beach • 15 • Drama, romantični •
2D 20:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Matineja • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 18:30
EXTREME 2D 16:30
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • In safe hands • Drama •
2D 20:45, 23:00

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
2D 16:00
EXTREME 2D 18:15, 20:45, 23:15
REALD 3D 19:45, 22:15

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 17:00

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 18:05

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:45, 22:00

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 20:45, 22:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 16:15, 18:30

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 22:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 17:00

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:30, 23:05

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:00



SUBOTA, 23. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Premijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00, 19:00

Skrivena poruka • Premijera • Under the Silver Lake • komedija, drama •
2D 19:30, 22:15

Mi • Premijera • Us • 15 • horor, triler •
2D 17:05, 19:30, 21:50

Na plaži Chesil • Premijera • On Chesil Beach • 15 • Drama, romantični •
2D 20:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Matineja • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 18:30
EXTREME 2D 11:00, 14:30, 16:30
REALD 3D 13:30, 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • In safe hands • Drama •
2D 20:45, 23:00 

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
2D 11:45, 14:30, 16:00
EXTREME 2D 18:15, 20:45, 23:15
REALD 3D 19:45, 22:15

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 13:00, 15:00, 17:00

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 18:05

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:45, 22:00

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 20:45, 22:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 11:45, 14:00, 16:15, 18:30

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 22:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 17:00

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:30, 23:05

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 11:00, 13:45, 16:00

Mala gospodica Dolittle - sink • Matineja • Little Miss Dolittle • obiteljski, komedija •
2D 11:30, 13:45

Snježna kraljica: Zemlja zrcala - sink • Matineja • Snow Queen: Mirror lands • Animacija, avantura, komedija •
2D 11:00

Asterix: Tajna čarobnog napitka - sink • Matineja • Asterix: The Secret of the Magic Potion • Animirani •
2D 11:15



NEDJELJA, 24. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Premijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00, 19:00

Skrivena poruka • Premijera • Under the Silver Lake • komedija, drama •
2D 19:30, 22:15

Mi • Premijera • Us • 15 • horor, triler •
2D 17:05, 19:30, 21:50

Na plaži Chesil • Premijera • On Chesil Beach • 15 • Drama, romantični •
2D 20:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Matineja • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 18:30
EXTREME 2D 11:00, 14:30, 16:30
REALD 3D 13:30, 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • In safe hands • Drama •
2D 20:45

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
2D 11:45, 14:30, 16:00
EXTREME 2D 18:15, 20:45
REALD 3D 19:45, 22:15

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 13:00, 15:00, 17:00

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 18:05

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:45, 22:00

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 20:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 11:45, 14:00, 16:15, 18:30

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 22:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 17:00

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:30

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 11:00, 13:45, 16:00

Mala gospodica Dolittle - sink • Matineja • Little Miss Dolittle • obiteljski, komedija •
2D 11:30, 13:45

Snježna kraljica: Zemlja zrcala - sink • Matineja • Snow Queen: Mirror lands • Animacija, avantura, komedija •
2D 11:00

Asterix: Tajna čarobnog napitka - sink • Matineja • Asterix: The Secret of the Magic Potion • Animirani •
2D 11:15



PONEDJELJAK, 25. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Premijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 16:15, 18:00, 19:00

Skrivena poruka • Premijera • Under the Silver Lake • komedija, drama •
2D 19:30, 22:15

Mi • Premijera • Us • 15 • horor, triler •
2D 17:05, 19:30, 21:50

Na plaži Chesil • Premijera • On Chesil Beach • 15 • Drama, romantični •
2D 20:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Matineja • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 18:30
EXTREME 2D 16:30
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • In safe hands • Drama •
2D 20:45

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
2D 16:00
EXTREME 2D 18:15, 20:45
REALD 3D 19:45, 22:15

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 17:00

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 18:05

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:45, 22:00

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 20:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 16:15, 18:30

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 22:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 17:00

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:30

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:00



UTORAK, 26. 3. 2019. 
Moj dida je pao s Marsa • Premijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 16:15, 18:00, 19:00

Skrivena poruka • Premijera • Under the Silver Lake • komedija, drama •
2D 19:30, 22:15

Mi • Premijera • Us • 15 • horor, triler •
2D 17:05, 19:30, 21:50

Na plaži Chesil • Premijera • On Chesil Beach • 15 • Drama, romantični •
2D 20:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Matineja • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 18:30
EXTREME 2D 16:30
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • In safe hands • Drama •
2D 20:45

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
2D 16:00
EXTREME 2D 18:15, 20:45
REALD 3D 19:45, 22:15

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 17:00

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 18:05

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:45, 22:00

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 20:45

Lego Film 2 - sink • Matineja • The Lego Movie 2: The Second Part • Animacija, avantura, komedija •
2D 16:15, 18:30

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 22:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 17:00

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 20:30

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:00



SRIJEDA, 27. 3. 2019. 
Dumbo - sink • Pretpremijera • Dumbo • obiteljski, avanturistički, fantastični •
REALD 3D 19:00

Dumbo - titl • Pretpremijera • Dumbo • obiteljski, avanturistički, fantastični •
REALD 3D 20:25

Moj dida je pao s Marsa • Premijera • Moj dida je pao s Marsa • fantastični avanturistički •
2D 16:15, 18:00

Skrivena poruka • Premijera • Under the Silver Lake • komedija, drama •
2D 19:30, 22:15

Mi • Premijera • Us • 15 • horor, triler •
2D 17:05, 19:30, 21:50

Na plaži Chesil • Premijera • On Chesil Beach • 15 • Drama, romantični •
2D 20:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca - sink • Matineja • The Queen’s Corgi • Animirani •
2D 17:00
REALD 3D 16:00, 17:55

U sigurnim rukama • In safe hands • Drama •
2D 21:30 

Kapetanica Marvel • Captain Marvel • 12 • akcijski, avanturistički •
2D 16:00, 19:00 
EXTREME 2D 21:00
REALD 3D 19:45, 22:15

Dječak oluje • Storm Boy • Drama, obiteljski •
2D 17:00

Kavalir s pištoljem • The Old Man & the Gun • 12 • komedija, drama •
2D 18:05

Replike • Replicas • 12 • kriminalistički, misterija, SF •
2D 19:45, 22:00

Posljednji Srbin u Hrvatskoj • Posljednji Srbin u Hrvatskoj • 15 • Komedija •
2D 18:30

Nestali • Keepers • 15 • Triler •
2D 22:15

Alita: Anđeo borbe • Alita: Battle Angel • 12 • Akcijski, avantura, SF •
2D 17:00

Zelena knjiga: Vodič za život • Green Book • 12 • Biografija, drama, komedija •
2D 21:30

Kako izdresirati zmaja 3 - sink • Matineja • How to Train Your Dragon: The Hidden World • Epska animirana avantura •
2D 16:00



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije