zatvori oglas

GIMNASTIKA

Vikend u znaku Inova gim

OSIJEK - Juniorski reprezentativac, član Gimnastičkog kluba Inova gim Mauro Nemčanin  je pobjedio na 49. Šalamunovom memorijalu u Mariboru. Bio je prvi na konju sa hvataljkama ispred austrijskog i mađarskog juniorskog reprezentativca.. Mauro je uz odradio svoju novu vježbu i dobio ocjenu 13.200.

Ovo natjecanje je prvo u sklopu priprema za Europsku olimpijadu mladih koja će se održati iduće ljeto u Mađarskoj. Za mjesec dana mu slijedi još jedno međunarodno natjecanje u Novom Sadu na kojem planiramo još pojačati vježbu..

Gimnastičarke Gimnastičkog kluba Inova gim ovoga vikenda bile su odlične na 4. kolu natjecanja za Kup Hrvatske. Cure su slavile ekipno u gotovo svim kategorijama, ali su i pojedinačno dominirale te osvojole pregršt medalja. Dječaci su ekipno osvojili drugo mjesto i isto tako nekoliko pojedinačnih medalja.

Nakon ovoga zadnjeg kola sigurni smo da se većina nših gimnastičara i gimnastičarki plasiralo za Završnicu Kupa Hrvatske.

Tekst: Saša Solar