zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar Osijek


OSIJEK - Tjedni plan CineStar Osijek od četvrtka, 15.1.2015., do srijede, 21.1.2015.


Četvrtak, 15. siječnja 2015.

Ekipa za 6 SINK - Big Hero 6 SINK
Redatelj: Don Hall, Chris Williams (II)
Glumci: T.J. Miller, Jamie Chung, Maya Rudolph
Žanr: animirani, avantura
realD 3D 19.00
eXtreme 3D 15.20, 17.30


Gospodar vjenčanja - The Wedding Ringer
Redatelj: Jeremy Garelick
Glumci: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting
Žanr: komedija
2D 15.00, 19.15, 21.20

Gospođica Julie - Miss Julie
Redatelj: Liv Ullmann
Glumci: Jessica Chastain, Colin Farrell, Samantha Morton
Žanr: drama, povijesni
2D 15.40, 20.20

96 sati: U bijegu - Taken 3
Redatelj: Olivier Megaton
Glumci: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace, Forest Whitaker
Žanr: Akcija, kriminalistički, triler
2D 16.15, 20.30
eXtreme 2D 19.40, 21.55


U šumi - Into the Woods
Redatelj: Rob Marshall
Glumci: Johnny Depp, Emily Blunt, Meryl Streep, Chris Pine, Anna Kendrick
Žanr: fantasy, komedija
2D 15.45, 18.15, 20.45

Nesalomljivi - Unbroken
Redatelj: Angelina Jolie
Glumci: Jack OConnell, Finn Wittrock, Domnhall Glesson
Žanr: akcija, biografska drama, sportski
2D 16.20, 20.30

Snježna kraljica 2 SINK - Snow Queen 2
Redatelj: Alexey Tsitsilin
Glumci: Željko Duvnjak, Jasna Bilušić, Nina Kraljić, Mirela Brekalo Popović, Goran Malus, Branko Smiljanić, Ivan Glowatzky
Žanr: animirani
2D 17.15
realD 3D 15.30


Igra oponašanja - The Imitation Game
Redatelj: Morten Tyldum
Glumci: Benedict Cumberbacht, Keira Knightley, Charles Dance
Žanr: biografski, drama, triler
2D 17.30, 21.10

Sedmi sin - Seventh Son
Redatelj: Sergey Bodrov
Glumci: Julianne Moore, Kit Harrington, Jeff Bridges, Alicia Vikader
Žanr: avantura, obiteljski, fantazija
2D 19.05

Noć u muzeju: Tajna grobnice - Night at the Museum: Secret of the Tomb
Redatelj: Shawn Levy
Glumci: Robin Williams, Ben Stiller, Owen Wilson
Žanr: avantura, komedija, obiteljski
2D 18.15

Medvjedić Paddington SINK - Paddington
Redatelj: Paul King
Glumci: Nicole Kidman, Hugh Bonneville, Sally Hawkins; GLASOVI: Filip Juričić, Pero Juričić
Žanr: komedija, obiteljski
2D 15.30, 18.30

Egzodus Bogovi i kraljevi - Exodus Gods and Kings
Redatelj: Ridley Scott
Glumci: Christian Bale, Aaron Paul, Joel Edgerton
Žanr: povijesni spektakl
2D 19.50

Hobit: Bitka pet vojski    - The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Redatelj: Peter Jackson
Glumci: Martin Freeman, Luke Evans, Cate Blanchett
Žanr: avantura, fantazija
realD 3D 21.15


Petak, 16. siječnja 2015.

Ekipa za 6 SINK - Big Hero 6 SINK
Redatelj: Don Hall, Chris Williams (II)
Glumci: T.J. Miller, Jamie Chung, Maya Rudolph
Žanr: animirani, avantura
2D 16.10, 17.05, 18.20
realD 3D 19.00
eXtreme 3D 15.20, 17.30


Gospodar vjenčanja - The Wedding Ringer
Redatelj: Jeremy Garelick
Glumci: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting
Žanr: komedija
2D 15.00, 19.15, 21.20, 23.25

Gospođica Julie - Miss Julie
Redatelj: Liv Ullmann
Glumci: Jessica Chastain, Colin Farrell, Samantha Morton
Žanr: drama, povijesni
2D 15.40, 20.20

96 sati: U bijegu - Taken 3
Redatelj: Olivier Megaton
Glumci: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace, Forest Whitaker
Žanr: Akcija, kriminalistički, triler
2D 16.15, 20.30
eXtreme 2D 00.10, 19.40, 21.55


U šumi - Into the Woods
Redatelj: Rob Marshall
Glumci: Johnny Depp, Emily Blunt, Meryl Streep, Chris Pine, Anna Kendrick
Žanr: fantasy, komedija
2D 15.45, 18.15, 20.45

Nesalomljivi - Unbroken
Redatelj: Angelina Jolie
Glumci: Jack OConnell, Finn Wittrock, Domnhall Glesson
Žanr: akcija, biografska drama, sportski
2D 16.20, 20.30, 23.15

Snježna kraljica 2 SINK - Snow Queen 2
Redatelj: Alexey Tsitsilin
Glumci: Željko Duvnjak, Jasna Bilušić, Nina Kraljić, Mirela Brekalo Popović, Goran Malus, Branko Smiljanić, Ivan Glowatzky
Žanr: animirani
2D 17.15
realD 3D 15.30


Igra oponašanja - The Imitation Game
Redatelj: Morten Tyldum
Glumci: Benedict Cumberbacht, Keira Knightley, Charles Dance
Žanr: biografski, drama, triler
2D 17.30, 21.10, 23.30

Sedmi sin - Seventh Son
Redatelj: Sergey Bodrov
Glumci: Julianne Moore, Kit Harrington, Jeff Bridges, Alicia Vikader
Žanr: avantura, obiteljski, fantazija
2D 19.05

Noć u muzeju: Tajna grobnice - Night at the Museum: Secret of the Tomb
Redatelj: Shawn Levy
Glumci: Robin Williams, Ben Stiller, Owen Wilson
Žanr: avantura, komedija, obiteljski
2D 18.15

Hipohondar - Superchondriaque
Redatelj: Dany Boon
Glumci: Dany Boon, Kad Merad, Alice Pol
Žanr: komedija
2D 22.45

Serena - Serena
Redatelj: Susanne Bier
Glumci: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence
Žanr: drama
2D 00.05

Ubijte glasnika - Kill the Messenger
Redatelj: Michael Cuesta
Glumci: Jeremy Renner, Robert Patrick, Jena Sims
2D 22.55

Medvjedić Paddington SINK - Paddington
Redatelj: Paul King
Glumci: Nicole Kidman, Hugh Bonneville, Sally Hawkins; GLASOVI: Filip Juričić, Pero Juričić
Žanr: komedija, obiteljski
2D 15.30, 18.30

Egzodus Bogovi i kraljevi - Exodus Gods and Kings
Redatelj: Ridley Scott
Glumci: Christian Bale, Aaron Paul, Joel Edgerton
Žanr: povijesni spektakl
2D 19.50
realD 3D 23.15


Hobit: Bitka pet vojski    - The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Redatelj: Peter Jackson
Glumci: Martin Freeman, Luke Evans, Cate Blanchett
Žanr: avantura, fantazija
realD 3D 21.15

Preglup i pregluplji - Dumb and Dumber To
Redatelj: Bobby i Peter Farrelly
Glumci: Jim Carrey, Jeff Daniels, Kathleen Turner
Žanr: komedija
2D 22.45 


Subota, 17. siječnja 2015.

Ekipa za 6 SINK - Big Hero 6 SINK
Redatelj: Don Hall, Chris Williams (II)
Glumci: T.J. Miller, Jamie Chung, Maya Rudolph
Žanr: animirani, avantura
2D 11.30, 14.00, 16.10, 17.05, 18.20
realD 3D 19.00
eXtreme 3D 11.00, 13.10, 15.20, 17.30


Gospodar vjenčanja - The Wedding Ringer
Redatelj: Jeremy Garelick
Glumci: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting
Žanr: komedija
2D 15.00, 19.15, 21.20, 23.25

Gospođica Julie - Miss Julie
Redatelj: Liv Ullmann
Glumci: Jessica Chastain, Colin Farrell, Samantha Morton
Žanr: drama, povijesni
2D 15.40, 20.20

96 sati: U bijegu - Taken 3
Redatelj: Olivier Megaton
Glumci: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace, Forest Whitaker
Žanr: Akcija, kriminalistički, triler
2D 16.15, 20.30
eXtreme 2D 00.10, 19.40, 21.55


U šumi - Into the Woods
Redatelj: Rob Marshall
Glumci: Johnny Depp, Emily Blunt, Meryl Streep, Chris Pine, Anna Kendrick
Žanr: fantasy, komedija
2D 13.15, 15.45, 18.15, 20.45

Nesalomljivi - Unbroken
Redatelj: Angelina Jolie
Glumci: Jack OConnell, Finn Wittrock, Domnhall Glesson
Žanr: akcija, biografska drama, sportski
2D 16.20, 20.30, 23.15

Snježna kraljica 2 SINK - Snow Queen 2
Redatelj: Alexey Tsitsilin
Glumci: Željko Duvnjak, Jasna Bilušić, Nina Kraljić, Mirela Brekalo Popović, Goran Malus, Branko Smiljanić, Ivan Glowatzky
Žanr: animirani
2D 13.45, 17.15
realD 3D 11.55, 15.30


Igra oponašanja - The Imitation Game
Redatelj: Morten Tyldum
Glumci: Benedict Cumberbacht, Keira Knightley, Charles Dance
Žanr: biografski, drama, triler
2D 17.30, 21.10, 23.30

Sedmi sin - Seventh Son
Redatelj: Sergey Bodrov
Glumci: Julianne Moore, Kit Harrington, Jeff Bridges, Alicia Vikader
Žanr: avantura, obiteljski, fantazija
2D 19.05

Noć u muzeju: Tajna grobnice - Night at the Museum: Secret of the Tomb
Redatelj: Shawn Levy
Glumci: Robin Williams, Ben Stiller, Owen Wilson
Žanr: avantura, komedija, obiteljski
2D 11.20, 13.35, 18.15

Hipohondar - Superchondriaque
Redatelj: Dany Boon
Glumci: Dany Boon, Kad Merad, Alice Pol
Žanr: komedija
2D 22.45

Serena - Serena
Redatelj: Susanne Bier
Glumci: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence
Žanr: drama
2D 00.05

Ubijte glasnika - Kill the Messenger
Redatelj: Michael Cuesta
Glumci: Jeremy Renner, Robert Patrick, Jena Sims
2D 22.55

Medvjedić Paddington SINK - Paddington
Redatelj: Paul King
Glumci: Nicole Kidman, Hugh Bonneville, Sally Hawkins; GLASOVI: Filip Juričić, Pero Juričić
Žanr: komedija, obiteljski
2D 11.40, 14.15, 15.30, 18.30

Egzodus Bogovi i kraljevi - Exodus Gods and Kings
Redatelj: Ridley Scott
Glumci: Christian Bale, Aaron Paul, Joel Edgerton
Žanr: povijesni spektakl
2D 19.50
realD 3D 23.15


Hobit: Bitka pet vojski    - The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Redatelj: Peter Jackson
Glumci: Martin Freeman, Luke Evans, Cate Blanchett
Žanr: avantura, fantazija
2D 13.30
realD 3D 21.15


Pingvini s Madagaskara SINK - Penguins of Madagascar
Redatelj: Eric Darnell
Glumci: Ranko Tihomirović, Zoran Gogić, Dražen Bratulić, Branko Meničanin, Bojan Navojec, Ronald Žlabur
Žanr: animirani
2D 11.00, 13.00
realD 3D 11.35


Preglup i pregluplji - Dumb and Dumber To
Redatelj: Bobby i Peter Farrelly
Glumci: Jim Carrey, Jeff Daniels, Kathleen Turner
Žanr: komedija
2D 13.15, 22.45

Spašavanje Djeda Mraza SINK - Saving Santa
Redatelj: Leon Joosen
Glumci: Ivan Glowatzky, Vanda Winter, Vid Balog, Mirela Brekalo Popović
Žanr: animirani
2D 11.15

Koko 3: Ljubav ili smrt - Koko 3: Ljubav ili smrt
Redatelj: Daniel Kušan
Glumci: Antonio Parač, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović
Žanr: dječja avantura
2D 11.15 



Nedjelja, 18. siječnja 2015.

Ekipa za 6 SINK - Big Hero 6 SINK
Redatelj: Don Hall, Chris Williams (II)
Glumci: T.J. Miller, Jamie Chung, Maya Rudolph
Žanr: animirani, avantura
2D 11.30, 14.00, 16.10, 17.05, 18.20
realD 3D 19.00
eXtreme 3D 11.00, 13.10, 15.20, 17.30


Gospodar vjenčanja - The Wedding Ringer
Redatelj: Jeremy Garelick
Glumci: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting
Žanr: komedija
2D 15.00, 19.15, 21.20

Gospođica Julie - Miss Julie
Redatelj: Liv Ullmann
Glumci: Jessica Chastain, Colin Farrell, Samantha Morton
Žanr: drama, povijesni
2D 15.40, 20.20

96 sati: U bijegu - Taken 3
Redatelj: Olivier Megaton
Glumci: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace, Forest Whitaker
Žanr: Akcija, kriminalistički, triler
2D 16.15, 20.30
eXtreme 2D 19.40, 21.55


U šumi - Into the Woods
Redatelj: Rob Marshall
Glumci: Johnny Depp, Emily Blunt, Meryl Streep, Chris Pine, Anna Kendrick
Žanr: fantasy, komedija
2D 13.15, 15.45, 18.15, 20.45

Nesalomljivi - Unbroken
Redatelj: Angelina Jolie
Glumci: Jack OConnell, Finn Wittrock, Domnhall Glesson
Žanr: akcija, biografska drama, sportski
2D 16.20, 20.30

Snježna kraljica 2 SINK - Snow Queen 2
Redatelj: Alexey Tsitsilin
Glumci: Željko Duvnjak, Jasna Bilušić, Nina Kraljić, Mirela Brekalo Popović, Goran Malus, Branko Smiljanić, Ivan Glowatzky
Žanr: animirani
2D 13.45, 17.15
realD 3D 11.55, 15.30


Igra oponašanja - The Imitation Game
Redatelj: Morten Tyldum
Glumci: Benedict Cumberbacht, Keira Knightley, Charles Dance
Žanr: biografski, drama, triler
2D 17.30, 21.10

Sedmi sin - Seventh Son
Redatelj: Sergey Bodrov
Glumci: Julianne Moore, Kit Harrington, Jeff Bridges, Alicia Vikader
Žanr: avantura, obiteljski, fantazija
2D 19.05

Noć u muzeju: Tajna grobnice - Night at the Museum: Secret of the Tomb
Redatelj: Shawn Levy
Glumci: Robin Williams, Ben Stiller, Owen Wilson
Žanr: avantura, komedija, obiteljski
2D 11.20, 13.35, 18.15

Medvjedić Paddington SINK - Paddington
Redatelj: Paul King
Glumci: Nicole Kidman, Hugh Bonneville, Sally Hawkins; GLASOVI: Filip Juričić, Pero Juričić
Žanr: komedija, obiteljski
2D 11.40, 14.15, 15.30, 18.30

Egzodus Bogovi i kraljevi - Exodus Gods and Kings
Redatelj: Ridley Scott
Glumci: Christian Bale, Aaron Paul, Joel Edgerton
Žanr: povijesni spektakl
2D 19.50

Hobit: Bitka pet vojski    - The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Redatelj: Peter Jackson
Glumci: Martin Freeman, Luke Evans, Cate Blanchett
Žanr: avantura, fantazija
2D 13.30
realD 3D 21.15


Pingvini s Madagaskara SINK - Penguins of Madagascar
Redatelj: Eric Darnell
Glumci: Ranko Tihomirović, Zoran Gogić, Dražen Bratulić, Branko Meničanin, Bojan Navojec, Ronald Žlabur
Žanr: animirani
2D 11.00, 13.00
realD 3D 11.35


Preglup i pregluplji - Dumb and Dumber To
Redatelj: Bobby i Peter Farrelly
Glumci: Jim Carrey, Jeff Daniels, Kathleen Turner
Žanr: komedija
2D 13.15

Spašavanje Djeda Mraza SINK - Saving Santa
Redatelj: Leon Joosen
Glumci: Ivan Glowatzky, Vanda Winter, Vid Balog, Mirela Brekalo Popović
Žanr: animirani
2D 11.15


Koko 3: Ljubav ili smrt - Koko 3: Ljubav ili smrt
Redatelj: Daniel Kušan
Glumci: Antonio Parač, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović
Žanr: dječja avantura
2D 11.15


Ponedjeljak, 19. siječnja 2015.

Ekipa za 6 SINK - Big Hero 6 SINK
Redatelj: Don Hall, Chris Williams (II)
Glumci: T.J. Miller, Jamie Chung, Maya Rudolph
Žanr: animirani, avantura
2D 16.10, 17.05, 18.20
realD 3D 19.00
eXtreme 3D 15.20, 17.30


Gospodar vjenčanja - The Wedding Ringer
Redatelj: Jeremy Garelick
Glumci: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting
Žanr: komedija
2D 15.00, 19.15, 21.20

Gospođica Julie - Miss Julie
Redatelj: Liv Ullmann
Glumci: Jessica Chastain, Colin Farrell, Samantha Morton
Žanr: drama, povijesni
2D 15.40, 20.20

96 sati: U bijegu - Taken 3
Redatelj: Olivier Megaton
Glumci: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace, Forest Whitaker
Žanr: Akcija, kriminalistički, triler
2D 16.15, 20.30
eXtreme 2D 19.40, 21.55


U šumi - Into the Woods
Redatelj: Rob Marshall
Glumci: Johnny Depp, Emily Blunt, Meryl Streep, Chris Pine, Anna Kendrick
Žanr: fantasy, komedija
2D 15.45, 18.15, 20.45

Nesalomljivi - Unbroken
Redatelj: Angelina Jolie
Glumci: Jack OConnell, Finn Wittrock, Domnhall Glesson
Žanr: akcija, biografska drama, sportski
2D 16.20, 20.30

Snježna kraljica 2 SINK - Snow Queen 2
Redatelj: Alexey Tsitsilin
Glumci: Željko Duvnjak, Jasna Bilušić, Nina Kraljić, Mirela Brekalo Popović, Goran Malus, Branko Smiljanić, Ivan Glowatzky
Žanr: animirani
2D 17.15
realD 3D 15.30


Igra oponašanja - The Imitation Game
Redatelj: Morten Tyldum
Glumci: Benedict Cumberbacht, Keira Knightley, Charles Dance
Žanr: biografski, drama, triler
2D 17.30, 21.10

Sedmi sin - Seventh Son
Redatelj: Sergey Bodrov
Glumci: Julianne Moore, Kit Harrington, Jeff Bridges, Alicia Vikader
Žanr: avantura, obiteljski, fantazija
2D 19.05

Noć u muzeju: Tajna grobnice - Night at the Museum: Secret of the Tomb
Redatelj: Shawn Levy
Glumci: Robin Williams, Ben Stiller, Owen Wilson
Žanr: avantura, komedija, obiteljski
2D 18.15

Medvjedić Paddington SINK - Paddington
Redatelj: Paul King
Glumci: Nicole Kidman, Hugh Bonneville, Sally Hawkins; GLASOVI: Filip Juričić, Pero Juričić
Žanr: komedija, obiteljski
2D 15.30, 18.30

Egzodus Bogovi i kraljevi - Exodus Gods and Kings
Redatelj: Ridley Scott
Glumci: Christian Bale, Aaron Paul, Joel Edgerton
Žanr: povijesni spektakl
2D 19.50   


Utorak, 20. siječnja 2015.

Ekipa za 6 SINK - Big Hero 6 SINK
Redatelj: Don Hall, Chris Williams (II)
Glumci: T.J. Miller, Jamie Chung, Maya Rudolph
Žanr: animirani, avantura
2D 16.10, 17.05, 18.20
realD 3D 19.00
eXtreme 3D 15.20, 17.30


Gospodar vjenčanja - The Wedding Ringer
Redatelj: Jeremy Garelick
Glumci: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting
Žanr: komedija
2D 15.00, 19.15, 21.20

Gospođica Julie - Miss Julie
Redatelj: Liv Ullmann
Glumci: Jessica Chastain, Colin Farrell, Samantha Morton
Žanr: drama, povijesni
2D 15.40, 20.20

96 sati: U bijegu - Taken 3
Redatelj: Olivier Megaton
Glumci: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace, Forest Whitaker
Žanr: Akcija, kriminalistički, triler
2D 16.15, 20.30
eXtreme 2D 19.40, 21.55


U šumi - Into the Woods
Redatelj: Rob Marshall
Glumci: Johnny Depp, Emily Blunt, Meryl Streep, Chris Pine, Anna Kendrick
Žanr: fantasy, komedija
2D 15.45, 18.15, 20.45

Nesalomljivi - Unbroken
Redatelj: Angelina Jolie
Glumci: Jack OConnell, Finn Wittrock, Domnhall Glesson
Žanr: akcija, biografska drama, sportski
2D 16.20, 20.30

Snježna kraljica 2 SINK - Snow Queen 2
Redatelj: Alexey Tsitsilin
Glumci: Željko Duvnjak, Jasna Bilušić, Nina Kraljić, Mirela Brekalo Popović, Goran Malus, Branko Smiljanić, Ivan Glowatzky
Žanr: animirani
2D 17.15
realD 3D 15.30


Igra oponašanja - The Imitation Game
Redatelj: Morten Tyldum
Glumci: Benedict Cumberbacht, Keira Knightley, Charles Dance
Žanr: biografski, drama, triler
2D 17.30, 21.10

Sedmi sin - Seventh Son
Redatelj: Sergey Bodrov
Glumci: Julianne Moore, Kit Harrington, Jeff Bridges, Alicia Vikader
Žanr: avantura, obiteljski, fantazija
2D 19.05

Noć u muzeju: Tajna grobnice - Night at the Museum: Secret of the Tomb
Redatelj: Shawn Levy
Glumci: Robin Williams, Ben Stiller, Owen Wilson
Žanr: avantura, komedija, obiteljski
2D 18.15

Medvjedić Paddington SINK - Paddington
Redatelj: Paul King
Glumci: Nicole Kidman, Hugh Bonneville, Sally Hawkins; GLASOVI: Filip Juričić, Pero Juričić
Žanr: komedija, obiteljski
2D 15.30, 18.30

Egzodus Bogovi i kraljevi - Exodus Gods and Kings
Redatelj: Ridley Scott
Glumci: Christian Bale, Aaron Paul, Joel Edgerton
Žanr: povijesni spektakl
2D 19.50

Hobit: Bitka pet vojski    - The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Redatelj: Peter Jackson
Glumci: Martin Freeman, Luke Evans, Cate Blanchett
Žanr: avantura, fantazija
realD 3D 21.15

Vatikanski muzej 3D - The Vatican Museum 3D
Redatelj: Marco Pianigiani
Žanr: izložba
realD 3D 17.30



Srijeda, 21. siječnja 2015.

Ekipa za 6 SINK - Big Hero 6 SINK
Redatelj: Don Hall, Chris Williams (II)
Glumci: T.J. Miller, Jamie Chung, Maya Rudolph
Žanr: animirani, avantura
2D 16.10, 17.05, 18.20
realD 3D 19.00
eXtreme 3D 15.20, 17.30


Gospodar vjenčanja - The Wedding Ringer
Redatelj: Jeremy Garelick
Glumci: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting
Žanr: komedija
2D 15.00, 19.15, 21.20

Gospođica Julie - Miss Julie
Redatelj: Liv Ullmann
Glumci: Jessica Chastain, Colin Farrell, Samantha Morton
Žanr: drama, povijesni
2D 15.40, 20.20

96 sati: U bijegu - Taken 3
Redatelj: Olivier Megaton
Glumci: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace, Forest Whitaker
Žanr: Akcija, kriminalistički, triler
2D 16.15, 20.30
eXtreme 2D 19.40, 21.55


U šumi - Into the Woods
Redatelj: Rob Marshall
Glumci: Johnny Depp, Emily Blunt, Meryl Streep, Chris Pine, Anna Kendrick
Žanr: fantasy, komedija
2D 15.45, 18.15, 20.45

Nesalomljivi - Unbroken
Redatelj: Angelina Jolie
Glumci: Jack OConnell, Finn Wittrock, Domnhall Glesson
Žanr: akcija, biografska drama, sportski
2D 16.20, 20.30

Snježna kraljica 2 SINK - Snow Queen 2
Redatelj: Alexey Tsitsilin
Glumci: Željko Duvnjak, Jasna Bilušić, Nina Kraljić, Mirela Brekalo Popović, Goran Malus, Branko Smiljanić, Ivan Glowatzky
Žanr: animirani
2D 17.15
realD 3D 15.30


Igra oponašanja - The Imitation Game
Redatelj: Morten Tyldum
Glumci: Benedict Cumberbacht, Keira Knightley, Charles Dance
Žanr: biografski, drama, triler
2D 17.30, 21.10

Sedmi sin - Seventh Son
Redatelj: Sergey Bodrov
Glumci: Julianne Moore, Kit Harrington, Jeff Bridges, Alicia Vikader
Žanr: avantura, obiteljski, fantazija
2D 19.05

Noć u muzeju: Tajna grobnice - Night at the Museum: Secret of the Tomb
Redatelj: Shawn Levy
Glumci: Robin Williams, Ben Stiller, Owen Wilson
Žanr: avantura, komedija, obiteljski
2D 18.15

Medvjedić Paddington SINK - Paddington
Redatelj: Paul King
Glumci: Nicole Kidman, Hugh Bonneville, Sally Hawkins; GLASOVI: Filip Juričić, Pero Juričić
Žanr: komedija, obiteljski
2D 15.30, 18.30

Egzodus Bogovi i kraljevi - Exodus Gods and Kings
Redatelj: Ridley Scott
Glumci: Christian Bale, Aaron Paul, Joel Edgerton
Žanr: povijesni spektakl
2D 19.50

Hobit: Bitka pet vojski  - The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Redatelj: Peter Jackson
Glumci: Martin Freeman, Luke Evans, Cate Blanchett
Žanr: avantura, fantazija
realD 3D 21.15  

 



Najnovije