zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


OSIJEK - Tjedni plan CineStar Osijek od četvrtka, 9.6.2016. do 15.6.2016.

ČETVRTAK, 9. lipnja
Warcraft: Početak • Premijera • Warcraft • 12
• Epska avantura • Redatelj: Duncan Jones • Gl. uloge: Travis Fimmel,  Paula Patton,  Ben Foster, Dominic Cooper
2D  20:15
EXTREME 2D  16:30, 19:00, 21:35

Prizivanja 2 • Premijera • The Conjuring 2 • 15
• Horor • Redatelj: James Wan • Gl. uloge: Vera Farmiga,  Patrick Wilson,  Franka Potente
2D 17:00, 19:45, 22:25

Daleki rođaci: Revolucija • Premijera • Les Visiteurs: La Révolution • 12
• Komedija • Redatelj: Jean-Marie Poiré • Gl. uloge: Jean Reno, Christian Clavier, Franck Dubosc, Karin Viard
2D 17:15, 19:30, 21:00

Nindža kornjače: Izlazak iz sjene • Matineja • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows • 12
• Akcijska komedija • Redatelj: Dave Green • Gl. uloge: Megan Fox, Stephen Amell, Alan Ritchson
2D 16:05, 19:15, 21:40
REALD 3D  18:25, 20:45

Igra novca • Money monster • 12
• Triler • Redatelj: Jodie Foster • Gl. uloge: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Giancarlo Esposito
2D 20:15, 22:20

13 Minuta • 13 Minutes • 12
• Ratna drama • Redatelj: Oliver Hirschbiegel • Gl. uloge: Christian Friedel, Katharina Schüttler
2D 18:00

Dobri momci • Nice guys • 15
• Triler • Redatelj: Shane Black • Gl. uloge: Ryan Gosling,  Russell Crowe,  Matt Bomer,  Kim Basinger
2D 18:40, 20:45

Alisa iza ogledala • Matineja • Alice Through the Looking Glass •  
• Avantura • Redatelj: James Bobin • Gl. uloge: Johnny Depp, Sacha Baron Cohen, Anne Hathaway, Mia Wasikowska
2D  18:25
REALD 3D 16:05

Top Cat: Mačak za 5 SINK • Matineja • Don Gato El Inicio de la Pandilla •  
• Animirani • Redatelj: Andrés Couturier • Glasovi: Dražen Bratulić, Ronald Žlabur, Željko Šestić, Zoran Pribičević
2D  16:10

Ostavljeni • Desierto • 15
• Triler • Redatelj: Jonas Cuaron • Gl. uloge: Gael García Bernal,  Jeffrey Dean Morgan,  Alondra Hidalgo
2D 17:15

X-Men Apocalypse  • X-Men: Apocalypse • 12
• Akcija • Redatelj: Bryan Singer • Gl. uloge: Jennifer Lawrence,  Michael Fassbender,  Oscar Isaac
2D 21:45

Angry Birds Film SINK • Matineja • The Angry birds movie •  
• Animirani • Redatelj: Fergal Reilly • Glasovi: Rene Bitorajac, Tarik Filipović, Goran Navojec, Renata Sabljak, Robert Ugrina
2D  18:10
REALD 3D  16:05

Susjedi iz pakla 2 • Neighbors 2: Sorority Rising • 15
• Komedija • Redatelj: Nicholas Stoller • Gl. uloge: Seth Rogen, Zac Efron,  Rose Byrne, Chloe Grace Moretz
2D  16:40



PETAK, 10. lipnja
Warcraft: Početak • Premijera • Warcraft • 12
• Epska avantura • Redatelj: Duncan Jones • Gl. uloge: Travis Fimmel,  Paula Patton,  Ben Foster, Dominic Cooper
2D  20:15, 22:50
EXTREME 2D  16:30, 19:00, 21:35

Prizivanja 2 • Premijera • The Conjuring 2 • 15
• Horor • Redatelj: James Wan • Gl. uloge: Vera Farmiga,  Patrick Wilson,  Franka Potente
2D 17:00, 19:45, 22:25

Daleki rođaci: Revolucija • Premijera • Les Visiteurs: La Révolution • 12
• Komedija • Redatelj: Jean-Marie Poiré • Gl. uloge: Jean Reno, Christian Clavier, Franck Dubosc, Karin Viard
2D 17:15, 19:30, 21:00

Nindža kornjače: Izlazak iz sjene • Matineja • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows • 12
• Akcijska komedija • Redatelj: Dave Green • Gl. uloge: Megan Fox, Stephen Amell, Alan Ritchson
2D  16:05, 19:15, 21:40
REALD 3D  18:25, 20:45

Igra novca • Money monster • 12
• Triler • Redatelj: Jodie Foster • Gl. uloge: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Giancarlo Esposito
2D 20:15, 22:20

13 Minuta • 13 Minutes • 12
• Ratna drama • Redatelj: Oliver Hirschbiegel • Gl. uloge: Christian Friedel, Katharina Schüttler
2D 18:00

Dobri momci • Nice guys • 15
• Triler • Redatelj: Shane Black • Gl. uloge: Ryan Gosling,  Russell Crowe,  Matt Bomer,  Kim Basinger
2D 18:40, 20:45, 23:15

Alisa iza ogledala • Matineja • Alice Through the Looking Glass •  
• Avantura • Redatelj: James Bobin • Gl. uloge: Johnny Depp, Sacha Baron Cohen, Anne Hathaway, Mia Wasikowska
2D  18:25
REALD 3D 16:05

Top Cat: Mačak za 5 SINK • Matineja • Don Gato El Inicio de la Pandilla •  
• Animirani • Redatelj: Andrés Couturier • Glasovi: Dražen Bratulić, Ronald Žlabur, Željko Šestić, Zoran Pribičević
2D  16:10

Ostavljeni • Desierto • 15
• Triler • Redatelj: Jonas Cuaron • Gl. uloge: Gael García Bernal,  Jeffrey Dean Morgan,  Alondra Hidalgo
2D 17:15

X-Men Apocalypse  • X-Men: Apocalypse • 12
• Akcija • Redatelj: Bryan Singer • Gl. uloge: Jennifer Lawrence,  Michael Fassbender,  Oscar Isaac
2D 21:45
REALD 3D 23:05

Čovjek koji je spoznao beskonačnost • The Man who knew infinity • 12
• Drama • Redatelj: Matt Brown • Gl. uloge: Jeremy Irons,  Dev Patel,  Stephen Fry
2D 23:35

Angry Birds Film SINK • Matineja • The Angry birds movie •  
• Animirani • Redatelj: Fergal Reilly • Glasovi: Rene Bitorajac, Tarik Filipović, Goran Navojec, Renata Sabljak, Robert Ugrina
2D  18:10
REALD 3D  16:05

Susjedi iz pakla 2 • Neighbors 2: Sorority Rising • 15
• Komedija • Redatelj: Nicholas Stoller • Gl. uloge: Seth Rogen, Zac Efron,  Rose Byrne, Chloe Grace Moretz
2D 16:40




SUBOTA, 11. lipnja
Warcraft: Početak • Premijera • Warcraft • 12
• Epska avantura • Redatelj: Duncan Jones • Gl. uloge: Travis Fimmel,  Paula Patton,  Ben Foster, Dominic Cooper
2D 11:55, 20:15, 22:50
EXTREME 2D 14:00, 16:30, 19:00, 21:35

Prizivanja 2 • Premijera • The Conjuring 2 • 15
• Horor • Redatelj: James Wan • Gl. uloge: Vera Farmiga,  Patrick Wilson,  Franka Potente
2D 17:00, 19:45, 22:25

Daleki rođaci: Revolucija • Premijera • Les Visiteurs: La Révolution • 12
• Komedija • Redatelj: Jean-Marie Poiré • Gl. uloge: Jean Reno, Christian Clavier, Franck Dubosc, Karin Viard
2D 17:15, 19:30, 21:00

Nindža kornjače: Izlazak iz sjene • Matineja • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows • 12
• Akcijska komedija • Redatelj: Dave Green • Gl. uloge: Megan Fox, Stephen Amell, Alan Ritchson
2D 11:25, 16:05, 19:15, 21:40
REALD 3D 13:45, 18:25, 20:45

Igra novca • Money monster • 12
• Triler • Redatelj: Jodie Foster • Gl. uloge: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Giancarlo Esposito
2D 20:15, 22:20

13 Minuta • 13 Minutes • 12
• Ratna drama • Redatelj: Oliver Hirschbiegel • Gl. uloge: Christian Friedel, Katharina Schüttler
2D 18:00

Dobri momci • Nice guys • 15
• Triler • Redatelj: Shane Black • Gl. uloge: Ryan Gosling,  Russell Crowe,  Matt Bomer,  Kim Basinger
2D 18:40, 20:45, 23:15

Alisa iza ogledala • Matineja • Alice Through the Looking Glass •  
• Avantura • Redatelj: James Bobin • Gl. uloge: Johnny Depp, Sacha Baron Cohen, Anne Hathaway, Mia Wasikowska
2D 11:45, 18:25
REALD 3D 16:05

Top Cat: Mačak za 5 SINK • Matineja • Don Gato El Inicio de la Pandilla •  
• Animirani • Redatelj: Andrés Couturier • Glasovi: Dražen Bratulić, Ronald Žlabur, Željko Šestić, Zoran Pribičević
2D 11:15, 14:15, 16:10

Ostavljeni • Desierto • 15
• Triler • Redatelj: Jonas Cuaron • Gl. uloge: Gael García Bernal,  Jeffrey Dean Morgan,  Alondra Hidalgo
2D 17:15

X-Men Apocalypse  • X-Men: Apocalypse • 12
• Akcija • Redatelj: Bryan Singer • Gl. uloge: Jennifer Lawrence,  Michael Fassbender,  Oscar Isaac
2D 21:45
REALD 3D 23:05

Čovjek koji je spoznao beskonačnost • The Man who knew infinity • 12
• Drama • Redatelj: Matt Brown • Gl. uloge: Jeremy Irons,  Dev Patel,  Stephen Fry
2D 23:35

Angry Birds Film SINK • Matineja • The Angry birds movie •  
• Animirani • Redatelj: Fergal Reilly • Glasovi: Rene Bitorajac, Tarik Filipović, Goran Navojec, Renata Sabljak, Robert Ugrina
2D 14:00, 18:10
EXTREME 2D 11:00
REALD 3D 11:55, 16:05

Susjedi iz pakla 2 • Neighbors 2: Sorority Rising • 15
• Komedija • Redatelj: Nicholas Stoller • Gl. uloge: Seth Rogen, Zac Efron,  Rose Byrne, Chloe Grace Moretz
2D 15:00, 16:40

Ratchet i Clank SINK • Matineja • Ratchet and Clank •  
• Animirani • Redatelj: Kevin Munroe, Jericca Cleland • Glasovi: Mitja Smiljanić, Marko Movre,  Aleksandar Cvjetković, Luka Petrušić
2D 11:15, 15:15
REALD 3D 14:05

Kung Fu Panda 3 SINK • Kung Fu Panda 3 •  
• Animirani • Redatelj: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh • Glasovi: Franjo Dijak, Ljubomir Kerekeš, Filip Juričić, Ozren Grabarić
2D 13:15

Zootropola SINK • Matineja • Zootopia •  
• Animirani • Redatelj: Byron Howard, Rich Moore • Glasovi: Martina Čvek,  Filip Riđički,  Maja Posavec,  Nikša Butijer
2D 11:55, 14:45



NEDJELJA, 12. lipnja
Warcraft: Početak • Premijera • Warcraft • 12
• Epska avantura • Redatelj: Duncan Jones • Gl. uloge: Travis Fimmel,  Paula Patton,  Ben Foster, Dominic Cooper
2D 11:55, 20:15
EXTREME 2D 14:00, 16:30, 19:00, 21:35

Prizivanja 2 • Premijera • The Conjuring 2 • 15
• Horor • Redatelj: James Wan • Gl. uloge: Vera Farmiga,  Patrick Wilson,  Franka Potente
2D 17:00, 19:45, 22:25

Daleki rođaci: Revolucija • Premijera • Les Visiteurs: La Révolution • 12
• Komedija • Redatelj: Jean-Marie Poiré • Gl. uloge: Jean Reno, Christian Clavier, Franck Dubosc, Karin Viard
2D 17:15, 19:30, 21:00

Nindža kornjače: Izlazak iz sjene • Matineja • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows • 12
• Akcijska komedija • Redatelj: Dave Green • Gl. uloge: Megan Fox, Stephen Amell, Alan Ritchson
2D 11:25, 16:05, 19:15, 21:40
REALD 3D 13:45, 18:25, 20:45

Igra novca • Money monster • 12
• Triler • Redatelj: Jodie Foster • Gl. uloge: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Giancarlo Esposito
2D 20:15, 22:20

13 Minuta • 13 Minutes • 12
• Ratna drama • Redatelj: Oliver Hirschbiegel • Gl. uloge: Christian Friedel, Katharina Schüttler
2D 18:00

Dobri momci • Nice guys • 15
• Triler • Redatelj: Shane Black • Gl. uloge: Ryan Gosling,  Russell Crowe,  Matt Bomer,  Kim Basinger
2D 18:40, 20:45

Alisa iza ogledala • Matineja • Alice Through the Looking Glass •  
• Avantura • Redatelj: James Bobin • Gl. uloge: Johnny Depp, Sacha Baron Cohen, Anne Hathaway, Mia Wasikowska
2D 11:45, 18:25
REALD 3D 16:05

Top Cat: Mačak za 5 SINK • Matineja • Don Gato El Inicio de la Pandilla •  
• Animirani • Redatelj: Andrés Couturier • Glasovi: Dražen Bratulić, Ronald Žlabur, Željko Šestić, Zoran Pribičević
2D 11:15, 14:15, 16:10

Ostavljeni • Desierto • 15
• Triler • Redatelj: Jonas Cuaron • Gl. uloge: Gael García Bernal,  Jeffrey Dean Morgan,  Alondra Hidalgo
2D 17:15

X-Men Apocalypse  • X-Men: Apocalypse • 12
• Akcija • Redatelj: Bryan Singer • Gl. uloge: Jennifer Lawrence,  Michael Fassbender,  Oscar Isaac
2D 21:45

Angry Birds Film SINK • Matineja • The Angry birds movie •  
• Animirani • Redatelj: Fergal Reilly • Glasovi: Rene Bitorajac, Tarik Filipović, Goran Navojec, Renata Sabljak, Robert Ugrina
2D 14:00, 18:10
EXTREME 2D 11:00
REALD 3D 11:55, 16:05

Susjedi iz pakla 2 • Neighbors 2: Sorority Rising • 15
• Komedija • Redatelj: Nicholas Stoller • Gl. uloge: Seth Rogen, Zac Efron,  Rose Byrne, Chloe Grace Moretz
2D 15:00, 16:40

Ratchet i Clank SINK • Matineja • Ratchet and Clank •  
• Animirani • Redatelj: Kevin Munroe, Jericca Cleland • Glasovi: Mitja Smiljanić, Marko Movre,  Aleksandar Cvjetković, Luka Petrušić
2D 11:15, 15:15
REALD 3D 14:05

Kung Fu Panda 3 SINK • Kung Fu Panda 3 •  
• Animirani • Redatelj: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh • Glasovi: Franjo Dijak, Ljubomir Kerekeš, Filip Juričić, Ozren Grabarić
2D 13:15

Zootropola SINK • Matineja • Zootopia •  
• Animirani • Redatelj: Byron Howard, Rich Moore • Glasovi: Martina Čvek,  Filip Riđički,  Maja Posavec,  Nikša Butijer
2D 11:55, 14:45



PONEDJELJAK, 13. lipnja
Warcraft: Početak • Premijera • Warcraft • 12
• Epska avantura • Redatelj: Duncan Jones • Gl. uloge: Travis Fimmel,  Paula Patton,  Ben Foster, Dominic Cooper
2D 11:55, 20:15
EXTREME 2D 14:00, 16:30, 19:00, 21:35

Prizivanja 2 • Premijera • The Conjuring 2 • 15
• Horor • Redatelj: James Wan • Gl. uloge: Vera Farmiga,  Patrick Wilson,  Franka Potente
2D 17:00, 19:45, 22:25

Daleki rođaci: Revolucija • Premijera • Les Visiteurs: La Révolution • 12
• Komedija • Redatelj: Jean-Marie Poiré • Gl. uloge: Jean Reno, Christian Clavier, Franck Dubosc, Karin Viard
2D 17:15, 19:30, 21:00

Nindža kornjače: Izlazak iz sjene • Matineja • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows • 12
• Akcijska komedija • Redatelj: Dave Green • Gl. uloge: Megan Fox, Stephen Amell, Alan Ritchson
2D 11:25, 16:05, 19:15, 21:40
REALD 3D 13:45, 18:25, 20:45

Igra novca • Money monster • 12
• Triler • Redatelj: Jodie Foster • Gl. uloge: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Giancarlo Esposito
2D 20:15, 22:20

13 Minuta • 13 Minutes • 12
• Ratna drama • Redatelj: Oliver Hirschbiegel • Gl. uloge: Christian Friedel, Katharina Schüttler
2D 18:00

Dobri momci • Nice guys • 15
• Triler • Redatelj: Shane Black • Gl. uloge: Ryan Gosling,  Russell Crowe,  Matt Bomer,  Kim Basinger
2D 18:40, 20:45

Alisa iza ogledala • Matineja • Alice Through the Looking Glass •  
• Avantura • Redatelj: James Bobin • Gl. uloge: Johnny Depp, Sacha Baron Cohen, Anne Hathaway, Mia Wasikowska
2D 11:45, 18:25
REALD 3D 16:05

Top Cat: Mačak za 5 SINK • Matineja • Don Gato El Inicio de la Pandilla •  
• Animirani • Redatelj: Andrés Couturier • Glasovi: Dražen Bratulić, Ronald Žlabur, Željko Šestić, Zoran Pribičević
2D 11:15, 14:15, 16:10

Ostavljeni • Desierto • 15
• Triler • Redatelj: Jonas Cuaron • Gl. uloge: Gael García Bernal,  Jeffrey Dean Morgan,  Alondra Hidalgo
2D 17:15

X-Men Apocalypse  • X-Men: Apocalypse • 12
• Akcija • Redatelj: Bryan Singer • Gl. uloge: Jennifer Lawrence,  Michael Fassbender,  Oscar Isaac
2D 21:45

Angry Birds Film SINK • Matineja • The Angry birds movie •  
• Animirani • Redatelj: Fergal Reilly • Glasovi: Rene Bitorajac, Tarik Filipović, Goran Navojec, Renata Sabljak, Robert Ugrina
2D 14:00, 18:10
EXTREME 2D 11:00
REALD 3D 11:55, 16:05

Susjedi iz pakla 2 • Neighbors 2: Sorority Rising • 15
• Komedija • Redatelj: Nicholas Stoller • Gl. uloge: Seth Rogen, Zac Efron,  Rose Byrne, Chloe Grace Moretz
2D 15:00, 16:40

Ratchet i Clank SINK • Matineja • Ratchet and Clank •  
• Animirani • Redatelj: Kevin Munroe, Jericca Cleland • Glasovi: Mitja Smiljanić, Marko Movre,  Aleksandar Cvjetković, Luka Petrušić
2D 11:15, 15:15
REALD 3D 14:05

Kung Fu Panda 3 SINK • Kung Fu Panda 3 •  
• Animirani • Redatelj: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh • Glasovi: Franjo Dijak, Ljubomir Kerekeš, Filip Juričić, Ozren Grabarić
2D 13:15

Zootropola SINK • Matineja • Zootopia •  
• Animirani • Redatelj: Byron Howard, Rich Moore • Glasovi: Martina Čvek,  Filip Riđički,  Maja Posavec,  Nikša Butijer
2D 11:55, 14:45



UTORAK, 14. lipnja
Warcraft: Početak • Premijera • Warcraft • 12
• Epska avantura • Redatelj: Duncan Jones • Gl. uloge: Travis Fimmel,  Paula Patton,  Ben Foster, Dominic Cooper
2D 11:55, 20:15
EXTREME 2D 14:00, 16:30, 19:00, 21:35

Prizivanja 2 • Premijera • The Conjuring 2 • 15
• Horor • Redatelj: James Wan • Gl. uloge: Vera Farmiga,  Patrick Wilson,  Franka Potente
2D 17:00, 19:45, 22:25

Daleki rođaci: Revolucija • Premijera • Les Visiteurs: La Révolution • 12
• Komedija • Redatelj: Jean-Marie Poiré • Gl. uloge: Jean Reno, Christian Clavier, Franck Dubosc, Karin Viard
2D 17:15, 19:30, 21:00

Nindža kornjače: Izlazak iz sjene • Matineja • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows • 12
• Akcijska komedija • Redatelj: Dave Green • Gl. uloge: Megan Fox, Stephen Amell, Alan Ritchson
2D 11:25, 16:05, 19:15, 21:40
REALD 3D 13:45, 18:25, 20:45

Igra novca • Money monster • 12
• Triler • Redatelj: Jodie Foster • Gl. uloge: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Giancarlo Esposito
2D 20:15, 22:20

13 Minuta • 13 Minutes • 12
• Ratna drama • Redatelj: Oliver Hirschbiegel • Gl. uloge: Christian Friedel, Katharina Schüttler
2D 18:00

Dobri momci • Nice guys • 15
• Triler • Redatelj: Shane Black • Gl. uloge: Ryan Gosling,  Russell Crowe,  Matt Bomer,  Kim Basinger
2D 18:40, 20:45

Alisa iza ogledala • Matineja • Alice Through the Looking Glass •  
• Avantura • Redatelj: James Bobin • Gl. uloge: Johnny Depp, Sacha Baron Cohen, Anne Hathaway, Mia Wasikowska
2D 11:45, 18:25
REALD 3D 16:05

Top Cat: Mačak za 5 SINK • Matineja • Don Gato El Inicio de la Pandilla •  
• Animirani • Redatelj: Andrés Couturier • Glasovi: Dražen Bratulić, Ronald Žlabur, Željko Šestić, Zoran Pribičević
2D 11:15, 14:15, 16:10

Ostavljeni • Desierto • 15
• Triler • Redatelj: Jonas Cuaron • Gl. uloge: Gael García Bernal,  Jeffrey Dean Morgan,  Alondra Hidalgo
2D 17:15

X-Men Apocalypse  • X-Men: Apocalypse • 12
• Akcija • Redatelj: Bryan Singer • Gl. uloge: Jennifer Lawrence,  Michael Fassbender,  Oscar Isaac
2D 21:45

Angry Birds Film SINK • Matineja • The Angry birds movie •  
• Animirani • Redatelj: Fergal Reilly • Glasovi: Rene Bitorajac, Tarik Filipović, Goran Navojec, Renata Sabljak, Robert Ugrina
2D 14:00, 18:10
EXTREME 2D 11:00
REALD 3D 11:55, 16:05

Susjedi iz pakla 2 • Neighbors 2: Sorority Rising • 15
• Komedija • Redatelj: Nicholas Stoller • Gl. uloge: Seth Rogen, Zac Efron,  Rose Byrne, Chloe Grace Moretz
2D 15:00, 16:40

Ratchet i Clank SINK • Matineja • Ratchet and Clank •  
• Animirani • Redatelj: Kevin Munroe, Jericca Cleland • Glasovi: Mitja Smiljanić, Marko Movre,  Aleksandar Cvjetković, Luka Petrušić
2D 11:15, 15:15
REALD 3D 14:05

Kung Fu Panda 3 SINK • Kung Fu Panda 3 •  
• Animirani • Redatelj: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh • Glasovi: Franjo Dijak, Ljubomir Kerekeš, Filip Juričić, Ozren Grabarić
2D 13:15

Zootropola SINK • Matineja • Zootopia •  
• Animirani • Redatelj: Byron Howard, Rich Moore • Glasovi: Martina Čvek,  Filip Riđički,  Maja Posavec,  Nikša Butijer
2D 11:55, 14:45



SRIJEDA, 15. lipnja
Warcraft: Početak • Premijera • Warcraft • 12
• Epska avantura • Redatelj: Duncan Jones • Gl. uloge: Travis Fimmel,  Paula Patton,  Ben Foster, Dominic Cooper
2D 11:55, 20:15
EXTREME 2D 14:00, 16:30, 19:00, 21:35

Prizivanja 2 • Premijera • The Conjuring 2 • 15
• Horor • Redatelj: James Wan • Gl. uloge: Vera Farmiga,  Patrick Wilson,  Franka Potente
2D 17:00, 19:45, 22:25

Daleki rođaci: Revolucija • Premijera • Les Visiteurs: La Révolution • 12
• Komedija • Redatelj: Jean-Marie Poiré • Gl. uloge: Jean Reno, Christian Clavier, Franck Dubosc, Karin Viard
2D 17:15, 19:30, 21:00

Nindža kornjače: Izlazak iz sjene • Matineja • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows • 12
• Akcijska komedija • Redatelj: Dave Green • Gl. uloge: Megan Fox, Stephen Amell, Alan Ritchson
2D 11:25, 16:05, 19:15, 21:40
REALD 3D 13:45, 18:25, 20:45

Igra novca • Money monster • 12
• Triler • Redatelj: Jodie Foster • Gl. uloge: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Giancarlo Esposito
2D 20:15, 22:20

13 Minuta • 13 Minutes • 12
• Ratna drama • Redatelj: Oliver Hirschbiegel • Gl. uloge: Christian Friedel, Katharina Schüttler
2D 18:00

Dobri momci • Nice guys • 15
• Triler • Redatelj: Shane Black • Gl. uloge: Ryan Gosling,  Russell Crowe,  Matt Bomer,  Kim Basinger
2D 18:40, 20:45

Alisa iza ogledala • Matineja • Alice Through the Looking Glass •  
• Avantura • Redatelj: James Bobin • Gl. uloge: Johnny Depp, Sacha Baron Cohen, Anne Hathaway, Mia Wasikowska
2D 11:45, 18:25
REALD 3D 16:05

Top Cat: Mačak za 5 SINK • Matineja • Don Gato El Inicio de la Pandilla •  
• Animirani • Redatelj: Andrés Couturier • Glasovi: Dražen Bratulić, Ronald Žlabur, Željko Šestić, Zoran Pribičević
2D 11:15, 14:15, 16:10

Ostavljeni • Desierto • 15
• Triler • Redatelj: Jonas Cuaron • Gl. uloge: Gael García Bernal,  Jeffrey Dean Morgan,  Alondra Hidalgo
2D 17:15

X-Men Apocalypse  • X-Men: Apocalypse • 12
• Akcija • Redatelj: Bryan Singer • Gl. uloge: Jennifer Lawrence,  Michael Fassbender,  Oscar Isaac
2D 21:45

Angry Birds Film SINK • Matineja • The Angry birds movie •  
• Animirani • Redatelj: Fergal Reilly • Glasovi: Rene Bitorajac, Tarik Filipović, Goran Navojec, Renata Sabljak, Robert Ugrina
2D 14:00, 18:10
EXTREME 2D 11:00
REALD 3D 11:55, 16:05

Susjedi iz pakla 2 • Neighbors 2: Sorority Rising • 15
• Komedija • Redatelj: Nicholas Stoller • Gl. uloge: Seth Rogen, Zac Efron,  Rose Byrne, Chloe Grace Moretz
2D 15:00, 16:40

Ratchet i Clank SINK • Matineja • Ratchet and Clank •  
• Animirani • Redatelj: Kevin Munroe, Jericca Cleland • Glasovi: Mitja Smiljanić, Marko Movre,  Aleksandar Cvjetković, Luka Petrušić
2D 11:15, 15:15
REALD 3D 14:05

Kung Fu Panda 3 SINK • Kung Fu Panda 3 •  
• Animirani • Redatelj: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh • Glasovi: Franjo Dijak, Ljubomir Kerekeš, Filip Juričić, Ozren Grabarić
2D 13:15

Zootropola SINK • Matineja • Zootopia •  
• Animirani • Redatelj: Byron Howard, Rich Moore • Glasovi: Martina Čvek,  Filip Riđički,  Maja Posavec,  Nikša Butijer
2D 11:55, 14:45




CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.h
 



Najnovije