zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


OSIJEK - Tjedni plan CineStar Osijek od četvrtka, 27. 10. 2016. do 2. 11. 2016.

ČETVRTAK, 27. 10. 2016.
Jack Reacher: Nema povratka • Premijera • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 18:15, 20:00, 22:25

Pobunjenik iz okruga Jones • Premijera • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 19:00, 21:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Premijera • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 18:00, 19:20, 21:25

Cafe Socity • Cinefest • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 19:25, 21:25

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
EXTREME 2D 17:30, 20:00, 22:30

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 17:10

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja  • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:00, 17:40

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 17:30

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 20:35

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 20:00, 22:20

Devet života • Matineja  • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 20:15

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Matineja  • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 18:00

Rode SINK • Matineja  • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00, 18:00
REALD 3D 17:00

Pakao na horizontu • Deepwater Horizon • 12
• akcija, triler, drama • Redatelj: Peter Berg • Gl. uloge: Mark Wahlberg, Dylan OBrien, Kate Hudson
2D 22:35

Drugo stanje Bridget Jones • Bridget Jones's baby • 12
• Romantična komedija • Redatelj: Sharon Maguire • Gl. uloge: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey
2D 22:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja  •  Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 16:00

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja  • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 16:15



PETAK, 28. 10. 2016.
Jack Reacher: Nema povratka • Premijera • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 18:15, 20:00, 22:25

Pobunjenik iz okruga Jones • Premijera • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 19:00, 21:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Premijera • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 18:00, 19:20, 21:25, 23:30

Cafe Socity • Cinefest • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 19:25, 21:25

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
EXTREME 2D 17:30, 20:00, 22:30

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 17:10

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja  • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:00, 17:40

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 17:30, 20:30, 23:05

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 20:35

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 20:00, 22:20

Devet života • Matineja  • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 20:15

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Matineja  • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 18:00

Rode SINK • Matineja  • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00, 18:00
REALD 3D 17:00

Pakao na horizontu • Deepwater Horizon • 12
• akcija, triler, drama • Redatelj: Peter Berg • Gl. uloge: Mark Wahlberg, Dylan OBrien, Kate Hudson
2D 22:35

Drugo stanje Bridget Jones • Bridget Jones's baby • 12
• Romantična komedija • Redatelj: Sharon Maguire • Gl. uloge: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey
2D 22:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja  •  Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 16:00

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja  • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 16:15



SUBOTA, 29. 10. 2016.
Trolovi SINK • Pretpremijera • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
REALD 3D 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

Jack Reacher: Nema povratka • Premijera • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 18:15, 20:00, 22:25

Pobunjenik iz okruga Jones • Premijera • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 19:00, 21:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Premijera • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 18:00, 19:20, 21:25, 23:30

Cafe Socity • Cinefest • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 19:25, 21:25

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
EXTREME 2D 17:30, 20:00, 22:30

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 17:10

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja  • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:00, 12:40, 14:20, 16:00, 17:40

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 20:30, 23:05

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 20:35

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 20:00, 22:20

Devet života • Matineja  • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 11:45, 16:00

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 20:15

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Matineja  • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 11:55, 18:00
REALD 3D 14:30

Rode SINK • Matineja  • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00, 18:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00, 15:00
REALD 3D 11:55, 17:00

Pakao na horizontu • Deepwater Horizon • 12
• akcija, triler, drama • Redatelj: Peter Berg • Gl. uloge: Mark Wahlberg, Dylan OBrien, Kate Hudson
2D 22:35

Drugo stanje Bridget Jones • Bridget Jones's baby • 12
• Romantična komedija • Redatelj: Sharon Maguire • Gl. uloge: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey
2D 22:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja  •  Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 11:15, 13:15, 16:00
REALD 3D 14:00

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja  • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:25, 13:20, 15:15, 16:15

Ledeno doba: Veliki udar SINK •  Matineja  • Ice age: Collision course •  
• Animirani • Redatelj: Mike Thurmeier, Galen T. Chu • Glasovi: Edo Majka, Tarik Filipović, Darija Knez, Ljubo Kerekeš
2D 11:55, 14:00

Potraga za Dorom SINK • Finding Dory •  
• Animirani • Redatelj: Andrew Stanton, Angus MacLane • Glasovi: Suzana Nikolić, Ksenija Pajić, Filip Šovagović, Goran Navojec
2D 13:50



NEDJELJA, 30. 10. 2016.
Jack Reacher: Nema povratka • Premijera • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 18:15, 20:00, 22:25

Pobunjenik iz okruga Jones • Premijera • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 19:00, 21:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Premijera • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 18:00, 19:20, 21:25

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
EXTREME 2D 17:30, 20:00, 22:30

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 17:10

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja  • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:00, 12:40, 14:20, 16:00, 17:40

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 20:35

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 20:00, 22:20

Devet života • Matineja  • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 11:45, 16:00

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 20:15

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Matineja  • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 11:55, 18:00
REALD 3D 14:30

Rode SINK • Matineja  • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00, 18:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00, 15:00
REALD 3D 11:55, 17:00

Pakao na horizontu • Deepwater Horizon • 12
• akcija, triler, drama • Redatelj: Peter Berg • Gl. uloge: Mark Wahlberg, Dylan OBrien, Kate Hudson
2D 22:35

Drugo stanje Bridget Jones • Bridget Jones's baby • 12
• Romantična komedija • Redatelj: Sharon Maguire • Gl. uloge: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey
2D 22:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja  •  Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 11:15, 13:15, 16:00
REALD 3D 14:00

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja  • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:25, 13:20, 15:15, 16:15

Ledeno doba: Veliki udar SINK •  Matineja  • Ice age: Collision course •  
• Animirani • Redatelj: Mike Thurmeier, Galen T. Chu • Glasovi: Edo Majka, Tarik Filipović, Darija Knez, Ljubo Kerekeš
2D 11:55, 14:00

Potraga za Dorom SINK • Finding Dory •  
• Animirani • Redatelj: Andrew Stanton, Angus MacLane • Glasovi: Suzana Nikolić, Ksenija Pajić, Filip Šovagović, Goran Navojec
2D 13:50



PONEDJELJAK, 31. 10. 2016.
Jack Reacher: Nema povratka • Premijera • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 18:15, 20:00, 22:25

Pobunjenik iz okruga Jones • Premijera • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 19:00, 21:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Premijera • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 18:00, 19:20, 21:25, 23:30

Cafe Socity • Cinefest • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 19:25, 21:25

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
EXTREME 2D 17:30, 20:00, 22:30

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 17:10

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja  • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:00, 17:40

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 17:30, 20:30, 23:05

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 20:35

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 20:00, 22:20

Devet života • Matineja  • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 20:15

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Matineja  • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 18:00

Rode SINK • Matineja  • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00, 18:00
REALD 3D 17:00

Pakao na horizontu • Deepwater Horizon • 12
• akcija, triler, drama • Redatelj: Peter Berg • Gl. uloge: Mark Wahlberg, Dylan OBrien, Kate Hudson
2D 22:35

Drugo stanje Bridget Jones • Bridget Jones's baby • 12
• Romantična komedija • Redatelj: Sharon Maguire • Gl. uloge: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey
2D 22:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja  •  Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 16:00

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja  • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 16:15



UTORAK, 1. 11. 2016.
Jack Reacher: Nema povratka • Premijera • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 18:15, 20:00, 22:25

Pobunjenik iz okruga Jones • Premijera • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 19:00, 21:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Premijera • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 18:00, 19:20, 21:25

Cafe Socity • Cinefest • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 19:25, 21:25

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
EXTREME 2D 17:30, 20:00, 22:30

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 17:10

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja  • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:00, 17:40

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 17:30

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 20:35

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 20:00, 22:20

Devet života • Matineja  • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 20:15

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Matineja  • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 18:00

Rode SINK • Matineja  • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00, 18:00
REALD 3D 17:00

Pakao na horizontu • Deepwater Horizon • 12
• akcija, triler, drama • Redatelj: Peter Berg • Gl. uloge: Mark Wahlberg, Dylan OBrien, Kate Hudson
2D 22:35

Drugo stanje Bridget Jones • Bridget Jones's baby • 12
• Romantična komedija • Redatelj: Sharon Maguire • Gl. uloge: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey
2D 22:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja  •  Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 16:00

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja  • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 16:15



SRIJEDA, 2. 11. 2016.
Jack Reacher: Nema povratka • Premijera • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 18:15, 20:00, 22:25

Pobunjenik iz okruga Jones • Premijera • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 19:00, 21:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Premijera • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 18:00, 19:20, 21:25

Cafe Socity • Cinefest • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 19:25, 21:25

Anastasia - UŽIVO • Spektakli • Anastasia - UŽIVO •  
• balet • Redatelj: Kenneth MacMillan • Gl. uloge:
2D 20:15

Doktor Strange • Pretpremijera • Doctor Strange  •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
EXTREME 3D 20:00

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:35
EXTREME 2D 17:30, 22:30

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 17:10

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja  • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:00, 17:40

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 17:30, 20:30

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 17:00

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 20:00, 22:20

Devet života • Matineja  • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Matineja  • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 18:00

Rode SINK • Matineja  • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00, 18:00

Tko se boji vuka još SINK • Matineja  •  Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 16:00

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja  • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 16:15



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije