zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


OSIJEK - Tjedni plan CineStar Osijek od četvrtka, 3. 11. 2016. do 9. 11. 2016.

ČETVRTAK, 3. 11. 2016.
Trolovi SINK • Premijera • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 15:00, 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Premijera • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
EXTREME 2D 15:45, 18:15, 20:35
REALD 3D 16:50, 19:10, 21:35

Greben spašenih • Pretpremijera • Hacksaw Ridge •  12
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Ministarstvo ljubavi • Premijera • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 15:25, 20:15, 22:20

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Premijera • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:30, 19:30

Kubo i čarobni mač • Premijera • Kubo and the Two Strings •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Travis Knight • Gl. uloge: Charlize Theron, Rooney Mara, Matthew McConaughey
2D 16:15, 18:20

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 20:15, 22:35

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 17:30

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 20:25, 22:25

Cafe Society • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 18:15

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:00, 22:25

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep
2D 15:25

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:30

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 19:40, 21:55

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 17:40

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić
2D 16:15



PETAK, 4. 11. 2016.
Trolovi SINK • Premijera • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 15:00, 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Premijera • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
EXTREME 2D 15:45, 18:15, 20:35, 22:55
REALD 3D 16:50, 19:10, 21:35

Greben spašenih • Pretpremijera • Hacksaw Ridge •  12
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Ministarstvo ljubavi • Premijera • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 15:25, 20:15, 22:20

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Premijera • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:30, 19:30

Kubo i čarobni mač • Premijera • Kubo and the Two Strings •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Travis Knight • Gl. uloge: Charlize Theron, Rooney Mara, Matthew McConaughey
2D 16:15, 18:20

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 20:15, 22:35

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 17:30

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 20:25, 22:25, 23:55

Cafe Society • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 18:15

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:00, 22:25

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep
2D 15:25

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:30

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 19:40, 21:55

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 23:45

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 17:40

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić
2D 16:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 15:30



SUBOTA, 5. 11. 2016.
Trolovi SINK • Premijera • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 15:00, 17:00, 19:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00
REALD 3D 11:45, 14:00, 16:00, 18:00

Doktor Strange • Premijera • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
EXTREME 2D 15:45, 18:15, 20:35, 22:55
REALD 3D 16:50, 19:10, 21:35

Greben spašenih • Pretpremijera • Hacksaw Ridge •  12
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Ministarstvo ljubavi • Premijera • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 15:25, 20:15, 22:20

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Premijera • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 13:30, 17:30, 19:30

Kubo i čarobni mač • Premijera • Kubo and the Two Strings •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Travis Knight • Gl. uloge: Charlize Theron, Rooney Mara, Matthew McConaughey
2D 11:55, 14:00, 16:15, 18:20

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 20:15, 22:35

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 17:30

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 20:25, 22:25, 23:55

Cafe Society • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 18:15

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:00, 22:25

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep
2D 15:25

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:15, 13:20

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:30

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 19:40, 21:55

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 14:25

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 23:45

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 17:40

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 12:55

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić
2D 11:15, 16:15
REALD 3D 11:45, 14:25

Tko se boji vuka još SINK • Matineja • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 11:30, 15:30

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:00

Ledeno doba: Veliki udar SINK • Matineja • Ice age: Collision course •  
• Animirani • Redatelj: Mike Thurmeier, Galen T. Chu • Glasovi: Edo Majka, Tarik Filipović, Darija Knez, Ljubo Kerekeš
2D 11:20

Potraga za Dorom SINK • Finding Dory •  
• Animirani • Redatelj: Andrew Stanton, Angus MacLane • Glasovi: Suzana Nikolić, Ksenija Pajić, Filip Šovagović, Goran Navojec
2D 13:20



NEDJELJA, 6. 11. 2016.
Trolovi SINK • Premijera • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 15:00, 17:00, 19:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00
REALD 3D 11:45, 14:00, 16:00, 18:00

Doktor Strange • Premijera • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
EXTREME 2D 15:45, 18:15, 20:35
REALD 3D 16:50, 19:10, 21:35

Greben spašenih • Pretpremijera • Hacksaw Ridge •  12
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Ministarstvo ljubavi • Premijera • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 15:25, 20:15, 22:20

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Premijera • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 13:30, 17:30, 19:30

Kubo i čarobni mač • Premijera • Kubo and the Two Strings •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Travis Knight • Gl. uloge: Charlize Theron, Rooney Mara, Matthew McConaughey
2D 11:55, 14:00, 16:15, 18:20

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 20:15, 22:35

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 17:30

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 20:25, 22:25

Cafe Society • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 18:15

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:00, 22:25

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep
2D 15:25

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:15, 13:20

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:30

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 19:40, 21:55

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 14:25

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 17:40

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 12:55

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić
2D 11:15, 16:15
REALD 3D 11:45, 14:25

Tko se boji vuka još SINK • Matineja • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 11:30, 15:30

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:00

Ledeno doba: Veliki udar SINK • Matineja • Ice age: Collision course •  
• Animirani • Redatelj: Mike Thurmeier, Galen T. Chu • Glasovi: Edo Majka, Tarik Filipović, Darija Knez, Ljubo Kerekeš
2D 11:20

Potraga za Dorom SINK • Finding Dory •  
• Animirani • Redatelj: Andrew Stanton, Angus MacLane • Glasovi: Suzana Nikolić, Ksenija Pajić, Filip Šovagović, Goran Navojec
2D 13:20



PONEDJELJAK, 7. 11. 2016.
Trolovi SINK • Premijera • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 15:00, 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Premijera • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
EXTREME 2D 15:45, 18:15, 20:35
REALD 3D 16:50, 19:10, 21:35

Greben spašenih • Pretpremijera • Hacksaw Ridge •  12
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Ministarstvo ljubavi • Premijera • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 15:25, 20:15

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Premijera • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:30, 19:40

Kubo i čarobni mač • Premijera • Kubo and the Two Strings •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Travis Knight • Gl. uloge: Charlize Theron, Rooney Mara, Matthew McConaughey
2D 16:15, 18:20

Miss Saigon • Spektakli • Miss Saigon • 15
• mjuzikl • Redatelj:  • Gl. uloge: Eva Noblezada, Jon Jon Briones, Alistair Barmmer
2D 19:30

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 20:15, 22:35

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 17:30

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 20:25, 22:25

Cafe Society • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 18:15

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:00, 22:25

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep
2D 15:25

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 22:20

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:40

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 17:40

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić
2D 16:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 15:30



UTORAK, 8. 11. 2016.
Trolovi SINK • Premijera • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 15:00, 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Premijera • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
EXTREME 2D 15:45, 18:15, 20:35
REALD 3D 16:50, 19:10, 21:35

Greben spašenih • Pretpremijera • Hacksaw Ridge •  12
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Ministarstvo ljubavi • Premijera • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 15:25, 20:15, 22:20

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Premijera • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:30, 19:30

Kubo i čarobni mač • Premijera • Kubo and the Two Strings •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Travis Knight • Gl. uloge: Charlize Theron, Rooney Mara, Matthew McConaughey
2D 16:15, 18:20

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 20:15, 22:35

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 17:30

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 20:25, 22:25

Cafe Society • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 18:15

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:00, 22:25

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep
2D 15:25

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:30

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 19:40, 21:55

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 17:40

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić
2D 16:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 15:30



SRIJEDA, 9. 11. 2016.
Trolovi SINK • Premijera • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 15:00, 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Premijera • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
EXTREME 2D 15:45, 18:15, 20:35
REALD 3D 16:50, 19:10, 21:35

Greben spašenih • Pretpremijera • Hacksaw Ridge •  12
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Ministarstvo ljubavi • Premijera • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 15:25, 20:15, 22:20

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Premijera • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:30, 19:30

Kubo i čarobni mač • Premijera • Kubo and the Two Strings •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Travis Knight • Gl. uloge: Charlize Theron, Rooney Mara, Matthew McConaughey
2D 16:15, 18:20

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 20:15, 22:35

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 17:30

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 20:25, 22:25

Cafe Society • Cafe Society • 12
• Komedja • Redatelj: Woody Allen • Gl. uloge: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Blake Lively
2D 18:15

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:00, 22:25

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep
2D 15:25

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:30

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 19:40, 21:55

Ustav Republike Hrvatske • Ustav Republike Hrvatske • 12
• drama, komedija • Redatelj: Rajko Grlić • Gl. uloge: Nebojša Glogovac, Dejan Aćimović, Ksenija Marinković, Božidar Smiljanić
2D 17:40

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić
2D 16:15

Tko se boji vuka još SINK • Matineja • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 15:30



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije