zatvori oglas

NOVE VIJESTI

CineStar


OSIJEK - Tjedni plan CineStar Osijek od četvrtka, 10. 11. 2016. do 16. 11. 2016.

ČETVRTAK, 10. 11. 2016.
Greben spašenih • Premijera • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
EXTREME 2D 17:15, 20:00, 22:45

Čudesni svijet Belle Brown • Premijera • This Beautiful Fantastic •  
• komedija, drama, fantazija • Redatelj: Simon Aboud • Gl. uloge: Jessica Brown Findlay, Andrew Scott, Jeremy Irvine
2D 18:00, 20:05, 22:10

Max Steel • Premijera • Max Steel • 12
• Akcija, SF • Redatelj: Stewart Hendler • Gl. uloge: Ben Winchell, Josh Brener, Maria Bello
2D 16:00, 20:30

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 20:00, 22:25
REALD 3D 18:00, 21:00

Ministarstvo ljubavi • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 16:45, 19:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:00, 17:15, 19:15

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 19:30

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 16:45

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:20

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 22:30

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:15

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:15

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:05

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 18:00

Rode SINK • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00



PETAK, 11. 11. 2016.
Greben spašenih • Premijera • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 23:40
EXTREME 2D 17:15, 20:00, 22:45

Čudesni svijet Belle Brown • Premijera • This Beautiful Fantastic •  
• komedija, drama, fantazija • Redatelj: Simon Aboud • Gl. uloge: Jessica Brown Findlay, Andrew Scott, Jeremy Irvine
2D 18:00, 20:05, 22:10

Max Steel • Premijera • Max Steel • 12
• Akcija, SF • Redatelj: Stewart Hendler • Gl. uloge: Ben Winchell, Josh Brener, Maria Bello
2D 16:00, 20:30

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 20:00, 22:25
REALD 3D 18:00, 21:00

Ministarstvo ljubavi • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 16:45, 19:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:15, 19:15

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 19:30

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 16:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 21:55, 23:55

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:20

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 22:30

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:15

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 23:50

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:05, 22:45

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 23:20

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 18:00

Rode SINK • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00



SUBOTA, 12. 11. 2016.
Greben spašenih • Premijera • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 23:40
EXTREME 2D 17:15, 20:00, 22:45

Čudesni svijet Belle Brown • Premijera • This Beautiful Fantastic •  
• komedija, drama, fantazija • Redatelj: Simon Aboud • Gl. uloge: Jessica Brown Findlay, Andrew Scott, Jeremy Irvine
2D 18:00, 20:05, 22:10

Max Steel • Premijera • Max Steel • 12
• Akcija, SF • Redatelj: Stewart Hendler • Gl. uloge: Ben Winchell, Josh Brener, Maria Bello
2D 16:00, 20:30

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 17:00, 19:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00, 15:00
REALD 3D 11:45, 14:00, 16:00, 18:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 20:00, 22:25
REALD 3D 18:00, 21:00

Ministarstvo ljubavi • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 16:45, 19:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 13:15, 15:1517:15, 19:15

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 19:30

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 16:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 21:55, 23:55

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:20

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 22:30

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:15, 14:25, 16:15

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 23:50

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:05, 22:45

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 12:15, 14:10

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 23:20

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 18:00

Rode SINK • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 11:00, 13:00, 16:00
REALD 3D 11:55, 14:00

Tko se boji vuka još SINK • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 11:15

Tajni život ljubimaca SINK • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:25, 13:15, 15:10

Ledeno doba: Veliki udar SINK • Ice age: Collision course •  
• Animirani • Redatelj: Mike Thurmeier, Galen T. Chu • Glasovi: Edo Majka, Tarik Filipović, Darija Knez, Ljubo Kerekeš
2D 11:25

Potraga za Dorom SINK • Finding Dory •  
• Animirani • Redatelj: Andrew Stanton, Angus MacLane • Glasovi: Suzana Nikolić, Ksenija Pajić, Filip Šovagović, Goran Navojec
2D 13:25



NEDJELJA, 13. 11. 2016.
Greben spašenih • Premijera • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
EXTREME 2D 17:15, 20:00, 22:45

Čudesni svijet Belle Brown • Premijera • This Beautiful Fantastic •  
• komedija, drama, fantazija • Redatelj: Simon Aboud • Gl. uloge: Jessica Brown Findlay, Andrew Scott, Jeremy Irvine
2D 18:00, 20:05, 22:10

Max Steel • Premijera • Max Steel • 12
• Akcija, SF • Redatelj: Stewart Hendler • Gl. uloge: Ben Winchell, Josh Brener, Maria Bello
2D 16:00, 20:30

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 17:00, 19:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00, 15:00
REALD 3D 11:45, 14:00, 16:00, 18:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 20:00, 22:25
REALD 3D 18:00, 21:00

Ministarstvo ljubavi • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 16:45, 19:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 13:15, 15:15, 17:00, 17:15, 19:15

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 19:30

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 16:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 21:55

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:20

Neslavno slavna Florence • Florence Foster Jenkins • 12
• drama, biografski, komedija • Redatelj: Stephen Frears • Gl. uloge: Rebecca Ferguson, Hugh Grant, Meryl Streep, Simon Helberg
2D 22:30

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:15, 14:25, 16:15

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:15

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:05

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 12:15, 14:10

Rode SINK • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 11:00, 13:00, 16:00
REALD 3D 11:55, 14:00

Tko se boji vuka još SINK • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 11:15

Tajni život ljubimaca SINK • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:25, 13:15, 15:10

Ledeno doba: Veliki udar SINK • Ice age: Collision course •  
• Animirani • Redatelj: Mike Thurmeier, Galen T. Chu • Glasovi: Edo Majka, Tarik Filipović, Darija Knez, Ljubo Kerekeš
2D 11:25

Potraga za Dorom SINK • Finding Dory •  
• Animirani • Redatelj: Andrew Stanton, Angus MacLane • Glasovi: Suzana Nikolić, Ksenija Pajić, Filip Šovagović, Goran Navojec
2D 13:25



PONEDJELJAK, 14. 11. 2016.
Greben spašenih • Premijera • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
EXTREME 2D 17:15, 18:40, 20:00, 21:20, 22:45

Čudesni svijet Belle Brown • Premijera • This Beautiful Fantastic •  
• komedija, drama, fantazija • Redatelj: Simon Aboud • Gl. uloge: Jessica Brown Findlay, Andrew Scott, Jeremy Irvine
2D 18:00, 20:05, 22:10

Max Steel • Premijera • Max Steel • 12
• Akcija, SF • Redatelj: Stewart Hendler • Gl. uloge: Ben Winchell, Josh Brener, Maria Bello
2D 20:30

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 20:00, 22:25
REALD 3D 18:00, 21:00

Ministarstvo ljubavi • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 16:45, 19:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:15, 19:15

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 19:30

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 16:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 21:55

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:20

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:15

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:15

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 18:10, 21:05

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:20

Genijalni umovi • Masterminds • 12
• akcija, komedija, kriminalistički • Redatelj: Jared Hess • Gl. uloge: Kristen Wiig, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Zach Galifianakis
2D 22:30

Rode SINK • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00



UTORAK, 15. 11. 2016.
Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Pretpremijera • Fantastic Beasts and Where to Find Them  • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 3D 0:01 s uto na sri

Greben spašenih • Premijera • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 20:00, 22:45
EXTREME 2D 16:00, 18:40, 21:20

Čudesni svijet Belle Brown • Premijera • This Beautiful Fantastic •  
• komedija, drama, fantazija • Redatelj: Simon Aboud • Gl. uloge: Jessica Brown Findlay, Andrew Scott, Jeremy Irvine
2D 18:00, 20:05, 22:10

Max Steel • Premijera • Max Steel • 12
• Akcija, SF • Redatelj: Stewart Hendler • Gl. uloge: Ben Winchell, Josh Brener, Maria Bello
2D 16:00, 20:30

Hoffmanove priče - UŽIVO • Spektakli • Les Contes D'Hoffman - UŽIVO •  
• opera • Redatelj: John Schlesinger • Gl. uloge:
2D 19:15

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 20:00, 22:25
REALD 3D 18:00, 21:00

Ministarstvo ljubavi • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 18:25, 22:30

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:00

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 19:30

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 16:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 21:55

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:20

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:15

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 17:40

Rode SINK • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00



SRIJEDA, 16. 11. 2016.
Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Pretpremijera • Fantastic Beasts and Where to Find Them  • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 3D 18:00, 20:45

Greben spašenih • Premijera • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 17:15, 20:00, 22:45

Čudesni svijet Belle Brown • Premijera • This Beautiful Fantastic •  
• komedija, drama, fantazija • Redatelj: Simon Aboud • Gl. uloge: Jessica Brown Findlay, Andrew Scott, Jeremy Irvine
2D 18:00, 20:05, 22:10

Max Steel • Premijera • Max Steel • 12
• Akcija, SF • Redatelj: Stewart Hendler • Gl. uloge: Ben Winchell, Josh Brener, Maria Bello
2D 16:00, 20:30

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 20:00, 22:25
REALD 3D 18:00, 21:00

Ministarstvo ljubavi • Ministarstvo ljubavi •  
• Komedija • Redatelj: Pavo Marinković • Gl. uloge: Stjepan Perić, Dražen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalović
2D 18:25, 22:30

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life •  
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 17:15, 19:15

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 19:30

Pobunjenik iz okruga Jones • Free state of Jones • 15
• Akcijski, biografija, drama • Redatelj: Gary Ross • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw
2D 16:45

Prizivanje duhova: Porijeklo zla • Ouija: Origin of Evil • 12
• Horor • Redatelj: Mike Flanagan • Gl. uloge: Kate Siegel, Henry Thomas, Doug Jones
2D 21:55

Inferno • Inferno •  
• Triler • Redatelj: Ron Howard • Gl. uloge: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Ben Foster
2D 20:20

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 16:15

Računovođa • The Accountant • 15
• Triler, drama • Redatelj: Gavin O'Connor • Gl. uloge: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal
2D 21:15

Rode SINK • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 16:00



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije