Osijek, gradski portal Osijek-Online.Com

NOVE VIJESTI

CineStar


OSIJEK - Tjedni plan CineStar Osijek od četvrtka, 1. 12. 2016. do 7. 12. 2016.

ČETVRTAK, 1. 12. 2016.
Zločesti Djed Mraz 2 • Premijera • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 18:15, 20:15, 22:15

Underworld: Krvavi ratovi •  Premijera • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge:
2D 17:00, 19:00, 21:00

Himalaja •  Premijera • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 16:00, 20:45

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 19:15, 21:45

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 19:30, 21:15

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK •  Matineja • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:20

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 18:25

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 2D 18:45, 21:25
REALD 3D 20:15
EXTREME 3D 16:00

Noćne životinje • Nocturnal Animals • 15
• drama, triler • Redatelj: Tom Ford • Gl. uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon
2D 21:50

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 20:45

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 18:00
REALD 3D 16:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 16:40

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 17:10

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00



PETAK, 2. 12. 2016.
Zločesti Djed Mraz 2 • Premijera • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 18:15, 20:15, 22:15, 23:35

Underworld: Krvavi ratovi •  Premijera • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge:
2D 17:00, 19:00, 21:00, 23:00

Himalaja •  Premijera • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 16:00, 20:45, 23:10

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 19:15, 21:45

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 19:30, 21:15, 23:30

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK •  Matineja • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:20

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 18:25

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 2D 18:45, 21:25
REALD 3D 20:15
EXTREME 3D 16:00

Noćne životinje • Nocturnal Animals • 15
• drama, triler • Redatelj: Tom Ford • Gl. uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon
2D 21:50

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 20:45

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 18:00
REALD 3D 16:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 16:40

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 23:00

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 17:10

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00



SUBOTA, 3. 12. 2016.
Pjevajte s nama SINK • Pretpremijera •  Sing •  
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Garth Jennings • Glasovi: Marko Makovičić, Janko Rakoš, Vanja Ćirić, Ivan Glowatzky
2D 12:30, 14:45, 16:00, 18:00

Zločesti Djed Mraz 2 • Premijera • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 18:15, 20:15, 22:15, 23:35

Underworld: Krvavi ratovi •  Premijera • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge:
2D 17:00, 19:00, 21:00, 23:00

Himalaja •  Premijera • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 16:00, 20:45, 23:10

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 19:15, 21:45

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 19:30, 21:15, 23:30

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK •  Matineja • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 17:00, 19:00
EXTREME 2D 11:00, 13:40
REALD 3D 11:45, 14:40, 16:00, 18:20

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 18:25

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 2D 18:45, 21:25
REALD 3D 20:15
EXTREME 3D 16:00

Noćne životinje • Nocturnal Animals • 15
• drama, triler • Redatelj: Tom Ford • Gl. uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon
2D 21:50

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 20:45

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life • 12
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 15:15

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 11:00, 13:00, 16:00
REALD 3D 14:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 14:20, 16:40

Jack Reacher: Nema povratka • Jack Reacher: Never Go Back • 12
• akcijski, avantura, kriminalistički • Redatelj: Edward Zwick • Gl. uloge: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper
2D 23:00

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:00

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 17:10

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 14:00

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 14:00

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 12:45

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:30

Tko se boji vuka još SINK • Matineja • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 11:45



NEDJELJA, 4. 12. 2016.
Pjevajte s nama SINK • Pretpremijera •  Sing •  
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Garth Jennings • Glasovi: Marko Makovičić, Janko Rakoš, Vanja Ćirić, Ivan Glowatzky
2D 12:30, 14:45, 16:00, 18:00

Zločesti Djed Mraz 2 • Premijera • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 18:15, 20:15, 22:15

Underworld: Krvavi ratovi •  Premijera • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge:
2D 17:00, 19:00, 21:00

Himalaja •  Premijera • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 16:00, 20:45

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 19:15, 21:45

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 19:30, 21:15

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK •  Matineja • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 17:00, 19:00
EXTREME 2D 11:00, 13:40
REALD 3D 11:45, 14:40, 16:00, 18:20

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 18:25

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 2D 18:45, 21:25
REALD 3D 20:15
EXTREME 3D 16:00

Noćne životinje • Nocturnal Animals • 15
• drama, triler • Redatelj: Tom Ford • Gl. uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon
2D 21:50

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 20:45

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life • 12
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 15:15

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 11:00, 13:00, 16:00
REALD 3D 11:45, 14:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 14:20, 16:40

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:00

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 17:10

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 14:00

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 11:15, 14:00

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 12:45

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:30

Tko se boji vuka još SINK • Matineja • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 11:45



PONEDJELJAK, 5. 12. 2016.
Zločesti Djed Mraz 2 • Premijera • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 18:15, 20:15, 22:15

Underworld: Krvavi ratovi •  Premijera • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge:
2D 17:00, 19:00, 21:00

Himalaja •  Premijera • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 16:00, 20:45

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 19:15, 21:45

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 19:30, 21:15

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK •  Matineja • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:20

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 18:25

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 2D 18:45, 21:25
REALD 3D 20:15
EXTREME 3D 16:00

Noćne životinje • Nocturnal Animals • 15
• drama, triler • Redatelj: Tom Ford • Gl. uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon
2D 21:50

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 20:45

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 18:00
REALD 3D 16:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 16:40

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 17:10

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00



UTORAK, 6. 12. 2016.
Zločesti Djed Mraz 2 • Premijera • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 18:15, 20:15, 22:15

Underworld: Krvavi ratovi •  Premijera • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge:
2D 17:00, 19:00, 21:00

Himalaja •  Premijera • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 16:00, 20:45

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 19:15, 21:45

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 19:30, 21:15

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK •  Matineja • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:20

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 18:25

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 2D 18:45, 21:25
REALD 3D 20:15
EXTREME 3D 16:00

Noćne životinje • Nocturnal Animals • 15
• drama, triler • Redatelj: Tom Ford • Gl. uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon
2D 21:50

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 20:45

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 18:00
REALD 3D 16:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 16:40

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 17:10

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00



SRIJEDA, 7. 12. 2016.
Zločesti Djed Mraz 2 • Premijera • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 18:15, 20:15, 22:15

Underworld: Krvavi ratovi •  Premijera • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge:
2D 17:00, 19:00, 21:00

Himalaja •  Premijera • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 16:00, 20:45

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 19:15, 21:45

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 19:30, 21:15

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK •  Matineja • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 17:00, 19:00
REALD 3D 16:00, 18:20

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 18:25

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 2D 18:45, 21:25
REALD 3D 20:15
EXTREME 3D 16:00

Noćne životinje • Nocturnal Animals • 15
• drama, triler • Redatelj: Tom Ford • Gl. uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon
2D 21:50

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 20:45

Trolovi SINK • Matineja • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 18:00
REALD 3D 16:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 16:40

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 17:10

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:00



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije