Osijek, gradski portal Osijek-Online.Com

NOVE VIJESTI

CineStar


OSIJEK - Tjedni plan CineStar Osijek od četvrtka, 8. 12. 2016. do 14. 12. 2016.

ČETVRTAK, 8. 12. 2016.
Ludi Božić u uredu • Premijera • Office Christmas Party • 15
• Komedija • Redatelj: Josh Gordon, Will Speck • Gl. uloge: Jennifer Aniston, T.J. Miller, Olivia Munn, Jason Bateman
2D 20:00, 22:10
EXTREME 2D 17:45

Sve najbolje • Premijera • Sve najbolje •  
• Komedija • Redatelj: Snježana Tribuson • Gl. uloge: Ksenija Marinković, Renata Pokupić, Ozren Grabarić, Bogdan Diklić, Goran Navojec
2D 18:05, 20:15, 22:30

Orašar - UŽIVO • Spektakli • The Nutcracker - UŽIVO •  
• balet • Redatelj: Peter Wright • Gl. uloge:
2D 20:15

Pjevajte s nama SINK • Premijera • Sing •  
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Garth Jennings • Glasovi: Marko Makovičić, Janko Rakoš, Vanja Ćirić, Ivan Glowatzky
2D :30, 17:30, 18:45

Zločesti Djed Mraz 2 • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 18:00, 22:10

Underworld: Krvavi ratovi • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge: Kate Beckinsale, Theo James, Charles Dance
2D 19:25, 22:05

Himalaja • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 19:35

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 19:45

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 21:15

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 15:40, 17:55
REALD 3D 17:15

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 17:00

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
EXTREME 2D 20:30
REALD 3D 18:30

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life • 12
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 16:30

Trolovi SINK • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 16:00

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:25

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:15



PETAK, 9. 12. 2016.
Ludi Božić u uredu • Premijera • Office Christmas Party • 15
• Komedija • Redatelj: Josh Gordon, Will Speck • Gl. uloge: Jennifer Aniston, T.J. Miller, Olivia Munn, Jason Bateman
2D 23:45
EXTREME 2D 17:45, 20:00, 22:10

Sve najbolje • Premijera • Sve najbolje •  
• Komedija • Redatelj: Snježana Tribuson • Gl. uloge: Ksenija Marinković, Renata Pokupić, Ozren Grabarić, Bogdan Diklić, Goran Navojec
2D 18:05, 20:15, 22:30

Pjevajte s nama SINK • Premijera • Sing •  
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Garth Jennings • Glasovi: Marko Makovičić, Janko Rakoš, Vanja Ćirić, Ivan Glowatzky
2D 16:30, 17:30, 18:45

Zločesti Djed Mraz 2 • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 19:45, 21:45, 23:40

Underworld: Krvavi ratovi • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge: Kate Beckinsale, Theo James, Charles Dance
2D 19:25, 22:05, 23:40

Himalaja • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 19:35

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 18:00, 20:30

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 21:15, 23:35

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 16:00, 18:15
REALD 3D 17:15

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 17:00

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
2D 20:30
REALD 3D 18:30

Noćne životinje • Nocturnal Animals • 15
• drama, triler • Redatelj: Tom Ford • Gl. uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon
2D 23:00

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life • 12
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 16:30

Trolovi SINK • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 16:00

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 23:15

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:25

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:15



SUBOTA, 10. 12. 2016.
Ludi Božić u uredu • Premijera • Office Christmas Party • 15
• Komedija • Redatelj: Josh Gordon, Will Speck • Gl. uloge: Jennifer Aniston, T.J. Miller, Olivia Munn, Jason Bateman
2D 23:45
EXTREME 2D 17:45, 20:00, 22:10

Sve najbolje • Premijera • Sve najbolje •  
• Komedija • Redatelj: Snježana Tribuson • Gl. uloge: Ksenija Marinković, Renata Pokupić, Ozren Grabarić, Bogdan Diklić, Goran Navojec
2D 18:05, 20:15, 22:30

Pjevajte s nama SINK • Premijera • Sing •  
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Garth Jennings • Glasovi: Marko Makovičić, Janko Rakoš, Vanja Ćirić, Ivan Glowatzky
2D 11:45, 16:30, 17:30, 18:45
EXTREME 2D 11:00, 13:15, 15:30

Zločesti Djed Mraz 2 • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 19:45, 21:45, 23:40

Underworld: Krvavi ratovi • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge: Kate Beckinsale, Theo James, Charles Dance
2D 19:25, 22:05, 23:40

Himalaja • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 19:35

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 18:00, 20:30

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 21:15 , 23:35

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 11:00, 13:20, 16:00, 18:15
REALD 3D 14:25, 17:15

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 17:00

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
2D 20:30
REALD 3D 18:30

Noćne životinje • Nocturnal Animals • 15
• drama, triler • Redatelj: Tom Ford • Gl. uloge: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon
2D 23:00

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life • 12
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 16:30

Trolovi SINK • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 11:15, 14:00, 16:00
REALD 3D 11:55, 13:15, 15:15

Doktor Strange • Doctor Strange •  
• SF, akcija • Redatelj: Scott Derrickson • Gl. uloge: Rachel McAdams, Benedict Cumberbatch, Scott Adkins
2D 23:15

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:30, 13:15

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:25

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 14:25, 16:15

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 11:45, 13:45

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 15:00

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:45

Tko se boji vuka još SINK • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 14:30



NEDJELJA, 11. 12. 2016.
Ludi Božić u uredu • Premijera • Office Christmas Party • 15
• Komedija • Redatelj: Josh Gordon, Will Speck • Gl. uloge: Jennifer Aniston, T.J. Miller, Olivia Munn, Jason Bateman
EXTREME 2D 17:45  20:00 , 22:10

Sve najbolje • Premijera • Sve najbolje •  
• Komedija • Redatelj: Snježana Tribuson • Gl. uloge: Ksenija Marinković, Renata Pokupić, Ozren Grabarić, Bogdan Diklić, Goran Navojec
2D 18:05, 20:15, 22:30

Pjevajte s nama SINK • Premijera • Sing •  
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Garth Jennings • Glasovi: Marko Makovičić, Janko Rakoš, Vanja Ćirić, Ivan Glowatzky
2D 11:45, 16:30, 17:30, 18:45
EXTREME 2D 11:00, 13:15, 15:30

Zločesti Djed Mraz 2 • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 19:45, 21:45

Underworld: Krvavi ratovi • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge: Kate Beckinsale, Theo James, Charles Dance
2D 19:25, 22:05

Himalaja • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 19:35

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 18:00, 20:30

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 21:15

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 11:00, 13:20, 16:00, 18:15
REALD 3D 14:25, 17:15

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 17:00

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
2D 20:30
REALD 3D 18:30

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life • 12
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 16:30

Trolovi SINK • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 11:15, 14:00, 16:00
REALD 3D 11:55, 13:15, 15:15

Svemirska avantura 2 SINK • Matineja • Space Dogs Adventure to the Moon •  
• animacija, avantura, obiteljski • Redatelj: Mike Disa • Glasovi: Lucija Barišić, Ozren Grabarić, Dražen Bratulić, Sandra Hrenar
2D 11:30, 13:15

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:25

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 14:25, 16:15

Rode SINK • Matineja • Storks •  
• animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Nicholas Stoller, Doug Sweetland • Glasovi: Jan Kerekeš, Jasna Palić Picukarić, Alen Liverić
2D 11:45, 13:45

Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu • Miss Peregrine's home for peculiar children • 12
• Avantura, fantazija • Redatelj: Tim Burton • Gl. uloge: Eva Green, Kim Dickens, Samuel L. Jackson
2D 15:00

Tajni život ljubimaca SINK • Matineja • The Secret life of pets • 0
• Anirmirani, komedija • Redatelj: Chris Renaud, Yarrow Cheney • Glasovi: Bojan Navojec, Daria Knez Rukavina, Dušan Bućan
2D 11:45

Tko se boji vuka još SINK • Sheep and wolves •  
• Animirani, avantura • Redatelj: Maxim Volkov • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Luka Petrušić, Aleksandar Cvjetković, Sandra Hrenar
2D 14:30



PONEDJELJAK, 12. 12. 2016.
Ludi Božić u uredu • Premijera • Office Christmas Party • 15
• Komedija • Redatelj: Josh Gordon, Will Speck • Gl. uloge: Jennifer Aniston, T.J. Miller, Olivia Munn, Jason Bateman
EXTREME 2D 17:45, 20:00, 22:10

Sve najbolje • Premijera • Sve najbolje •  
• Komedija • Redatelj: Snježana Tribuson • Gl. uloge: Ksenija Marinković, Renata Pokupić, Ozren Grabarić, Bogdan Diklić, Goran Navojec
2D 18:05, 20:15, 22:30

Pjevajte s nama SINK • Premijera • Sing •  
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Garth Jennings • Glasovi: Marko Makovičić, Janko Rakoš, Vanja Ćirić, Ivan Glowatzky
2D 16:30, 17:30, 18:45

Zločesti Djed Mraz 2 • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 19:45, 21:45

Underworld: Krvavi ratovi • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge: Kate Beckinsale, Theo James, Charles Dance
2D 19:25, 22:05

Himalaja • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 19:35

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 18:00, 20:30

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 21:15

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 16:00, 18:15
REALD 3D 17:15

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 17:00

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
2D 20:30
REALD 3D 18:30

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life • 12
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 16:30

Trolovi SINK • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 16:00

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:25

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:15



UTORAK, 13. 12. 2016.
Ludi Božić u uredu • Premijera • Office Christmas Party • 15
• Komedija • Redatelj: Josh Gordon, Will Speck • Gl. uloge: Jennifer Aniston, T.J. Miller, Olivia Munn, Jason Bateman
EXTREME 2D 17:45, 20:00, 22:10

Sve najbolje • Premijera • Sve najbolje •  
• Komedija • Redatelj: Snježana Tribuson • Gl. uloge: Ksenija Marinković, Renata Pokupić, Ozren Grabarić, Bogdan Diklić, Goran Navojec
2D 18:05, 20:15, 22:30

Pjevajte s nama SINK • Premijera • Sing •  
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Garth Jennings • Glasovi: Marko Makovičić, Janko Rakoš, Vanja Ćirić, Ivan Glowatzky
2D 16:30, 17:30, 18:45

Zločesti Djed Mraz 2 • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 19:45, 21:45

Underworld: Krvavi ratovi • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge: Kate Beckinsale, Theo James, Charles Dance
2D 19:25, 22:05

Himalaja • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 19:35

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 18:00, 20:30

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 21:15

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 16:00, 18:15
REALD 3D 17:15

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 17:00

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
2D 20:30
REALD 3D 18:30

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life • 12
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 16:30

Trolovi SINK • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 16:00

Djevojka u vlaku • The Girl on the Train • 15
• Triler • Redatelj: Tate Taylor • Gl. uloge: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Haley Bennett
2D 21:25

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:15



SRIJEDA, 14. 12. 2016.
Rogue One: Priča iz ratova zvijezda • Rogue One: A Star Wars Story  • 12
• SF, akcija • Redatelj: Gareth Edwards • Gl. uloge: Ben Mendelsohn, Alan Tudyk, Felicity Jones
EXTREME 3D 19:00, 21:55

Ludi Božić u uredu • Premijera • Office Christmas Party • 15
• Komedija • Redatelj: Josh Gordon, Will Speck • Gl. uloge: Jennifer Aniston, T.J. Miller, Olivia Munn, Jason Bateman
2D 19:45, 21:55
EXTREME 2D 16:45

Sve najbolje • Premijera • Sve najbolje •  
• Komedija • Redatelj: Snježana Tribuson • Gl. uloge: Ksenija Marinković, Renata Pokupić, Ozren Grabarić, Bogdan Diklić, Goran Navojec
2D 18:05, 20:15, 22:30

Pjevajte s nama SINK • Premijera • Sing •  
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Garth Jennings • Glasovi: Marko Makovičić, Janko Rakoš, Vanja Ćirić, Ivan Glowatzky
2D 16:30, 17:30, 18:45

Zločesti Djed Mraz 2 • Bad Santa 2 • 15
• Komedija • Redatelj: Mark Waters • Gl. uloge: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Christina Hendricks
2D 18:45, 21:25

Underworld: Krvavi ratovi • Underworld: Blood Wars • 12
• Akcija, horor • Redatelj: Anna Foerster • Gl. uloge: Kate Beckinsale, Theo James, Charles Dance
2D 19:25, 22:05

Himalaja • The Himalayas • 12
• Drama • Redatelj: Seok-hoon Lee • Gl. uloge: Jeong-min Hwang, Sung-ha Jo, In-kwon Kim
2D 19:35

Tajna veza • Allied • 15
• drama, romantični, triler • Redatelj: Robert Zemeckis • Gl. uloge: Brad Pitt, Marion Cotillard, Matthew Goode, Lizzie Caplan
2D 18:00, 20:30

Dolazak • Arrival •  
• drama, SF, misterija • Redatelj: Denis Villeneuve • Gl. uloge: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg
2D 20:45

Vaiana - Potraga za mitskim otokom SINK • Vaiana  •  
• Animirani, komedija, avantura • Redatelj: Ron Clements, John Musker • Glasovi: Mia Negovetić, Radojka Šverko, Ervin Baučić
2D 16:00, 18:15
REALD 3D 17:15

Jesen samuraja • Jesen Samuraja • 12
• Komedija • Redatelj: Danilo Bećković • Gl. uloge: Petar Strugar, Hristina Popović, Nikola Kojo, Sergej Trifunović
2D 17:00

Čudesne zvijeri i gdje ih naći • Fantastic Beasts and Where to Find Them • 12
• Avantura, fantazija, obiteljski • Redatelj: David Yates • Gl. uloge: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Katherine Waterston, Jon Voight
2D 20:30

Greben spašenih • Hacksaw Ridge • 15
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Mel Gibson • Gl. uloge: Teresa Palmer, Luke Bracey, Sam Worthington
2D 21:00

Srednja škola: Najgore razdoblje mog života • Middle School: The Worst Years of My Life • 12
• Komedija • Redatelj: Steve Carr • Gl. uloge: Griffin Gluck, Lauren Graham, Thomas Barbusca
2D 16:30

Trolovi SINK • Trolls  •  
• avantura, komedija, obiteljski • Redatelj: Mike Mitchell, Walt Dohrn • Glasovi: Saša Lozar, Renata Sabljak
2D 16:00

Devet života • Nine lives •  
• obiteljska komedija • Redatelj: Barry Sonnenfeld • Gl. uloge: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell
2D 16:15



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije