Osijek, gradski portal Osijek-Online.Com

NOVE VIJESTI

CineStar


OSIJEK - Tjedni plan CineStar Osijek od četvrtka, 22. 6. 2017. do 28. 6. 2017.

ČETVRTAK, 22. 6. 2017. 

Kako je Gru postao dobar - sink • Pretpremijera • Despicable Me 3 • Animirani, komedija, avantura • 
2D 12:05, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

Transformers: Posljednji vitez • Premijera • Transformers: The Last Knight • 12 • Akcijski, avantura, SF • 
2D 21:15
EXTREME 2D 11:55, 16:00, 19:15, 22:30
REALD 3D 13:45, 17:00, 20:15

Luda djevojačka • Premijera • Rough Night • 15 • Komedija •
2D 18:05, 20:15, 22:25 

Lovac ili lovina • Premijera • The Hunters Prayer • 15 • akcijski, triler •
2D 20:35, 22:30

Lude od sreće • Premijera • Like Crazy • 12 • komedija, drama • 
2D 21:15

Skrivena pretpremijera  • 18
2D 21:30 

Auti 3 - sink • Matineja • Cars 3 • animirani film, avantura, komedija •
2D 11:00, 13:30, 16:00, 18:10
REALD 3D 11:30, 15:00, 17:10

Brži od najbržih • Overdrive • 12 • Akcijski • 
2D 15:05, 17:00, 20:20, 22:15

Churchill • Churchill • biografski, drama, triler • 
2D 18:25

Čudovište • The Monster • 15 • Horor • 
2D 19:20

Mumija • The Mummy • 12 •  Akcijski, avantura • 
2D 20:00

Svemir između nas • The Space Between Us • 12 • SF, avantura, romantični • 
2D 16:00

Petorka • Five • 15 • Komedija • 
2D 16:00

Wonder Woman • Wonder Woman • 12 • Akcijski, avantura •
REALD 3D 13:15

Spasilačka služba • Baywatch • 15 • Komedija • 
2D 19:00 

Patke za nemoguće zadatke - sink • Matineja • Quackerz • animacija, avantura, komedija •
2D 11:30
REALD 3D 13:15

Pirati s Kariba: Salazarova osveta • Pirates of the Caribbean: Salazars Revenge • 12 • Akcija, avantura • 
2D 22:15 

Oto: Istraživač dubina - sink • Matineja • Deep • Animacija • 
2D 11:15, 13:10

Brzi Ozzy - sink • Matineja • Ozzy • animacija, komedija, avantura • 
2D 11:15

Mali šef - sink • Matineja • The Boss Baby • Animacija, komedija • 
2D 11:00, 13:00

Štrumpfovi: Skriveno selo - sink • Matineja • Smurfs: The Lost Village • Animirani • Redatelj: Kelly Asbury •
2D 11:45, 14:00



PETAK, 23. 6. 2017. 
Kako je Gru postao dobar - sink • Pretpremijera • Despicable Me 3 • Animirani, komedija, avantura • 
2D 12:05, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

Transformers: Posljednji vitez • Premijera • Transformers: The Last Knight • 12 • Akcijski, avantura, SF • 
2D 21:15
EXTREME 2D 11:55, 16:00, 19:15, 22:30
REALD 3D 13:45, 17:00, 20:15

Luda djevojačka • Premijera • Rough Night • 15 • Komedija •
2D 18:05, 20:15, 22:25 

Lovac ili lovina • Premijera • The Hunters Prayer • 15 • akcijski, triler •
2D 20:35, 22:30

Lude od sreće • Premijera • Like Crazy • 12 • komedija, drama • 
2D 21:15

Auti 3 - sink • Matineja • Cars 3 • animirani film, avantura, komedija •
2D 11:00, 13:30, 16:00, 18:10
REALD 3D 11:30, 15:00, 17:10

Brži od najbržih • Overdrive • 12 • Akcijski • 
2D 15:05, 17:00, 20:20, 22:15

Churchill • Churchill • biografski, drama, triler • 
2D 18:25

Čudovište • The Monster • 15 • Horor • 
2D 19:20

Mumija • The Mummy • 12 •  Akcijski, avantura • 
2D 20:00

Svemir između nas • The Space Between Us • 12 • SF, avantura, romantični • 
2D 16:00

Petorka • Five • 15 • Komedija • 
2D 16:00

Wonder Woman • Wonder Woman • 12 • Akcijski, avantura •
2D 19:00
REALD 3D 13:15

Spasilačka služba • Baywatch • 15 • Komedija • 
2D 21:45

Patke za nemoguće zadatke - sink • Matineja • Quackerz • animacija, avantura, komedija •
2D 11:30
REALD 3D 13:15

Pirati s Kariba: Salazarova osveta • Pirates of the Caribbean: Salazars Revenge • 12 • Akcija, avantura • 
2D 22:15 

Oto: Istraživač dubina - sink • Matineja • Deep • Animacija • 
2D 11:15, 13:10

Brzi Ozzy - sink • Matineja • Ozzy • animacija, komedija, avantura • 
2D 11:15

Mali šef - sink • Matineja • The Boss Baby • Animacija, komedija • 
2D 11:00, 13:00

Štrumpfovi: Skriveno selo - sink • Matineja • Smurfs: The Lost Village • Animirani • Redatelj: Kelly Asbury •
2D 11:45, 14:00



SUBOTA, 24. 6. 2017. 
Kako je Gru postao dobar - sink • Pretpremijera • Despicable Me 3 • Animirani, komedija, avantura • 
2D 12:05, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

Transformers: Posljednji vitez • Premijera • Transformers: The Last Knight • 12 • Akcijski, avantura, SF • 
2D 21:15
EXTREME 2D 11:55, 16:00, 19:15, 22:30
REALD 3D 13:45, 17:00, 20:15

Luda djevojačka • Premijera • Rough Night • 15 • Komedija •
2D 18:05, 20:15, 22:25 

Lovac ili lovina • Premijera • The Hunters Prayer • 15 • akcijski, triler •
2D 20:35, 22:30

Lude od sreće • Premijera • Like Crazy • 12 • komedija, drama • 
2D 21:15

Auti 3 - sink • Matineja • Cars 3 • animirani film, avantura, komedija •
2D 11:00, 13:30, 16:00, 18:10
REALD 3D 11:30, 15:00, 17:10

Brži od najbržih • Overdrive • 12 • Akcijski • 
2D 15:05, 17:00, 20:20, 22:15

Churchill • Churchill • biografski, drama, triler • 
2D 18:25

Čudovište • The Monster • 15 • Horor • 
2D 19:20

Mumija • The Mummy • 12 •  Akcijski, avantura • 
2D 20:00

Svemir između nas • The Space Between Us • 12 • SF, avantura, romantični • 
2D 16:00

Petorka • Five • 15 • Komedija • 
2D 16:00

Wonder Woman • Wonder Woman • 12 • Akcijski, avantura •
2D 19:00
REALD 3D 13:15

Spasilačka služba • Baywatch • 15 • Komedija • 
2D 21:45

Patke za nemoguće zadatke - sink • Matineja • Quackerz • animacija, avantura, komedija •
2D 11:30
REALD 3D 13:15

Pirati s Kariba: Salazarova osveta • Pirates of the Caribbean: Salazars Revenge • 12 • Akcija, avantura • 
2D 22:15 

Oto: Istraživač dubina - sink • Matineja • Deep • Animacija • 
2D 11:15, 13:10

Brzi Ozzy - sink • Matineja • Ozzy • animacija, komedija, avantura • 
2D 11:15

Mali šef - sink • Matineja • The Boss Baby • Animacija, komedija • 
2D 11:00, 13:00

Štrumpfovi: Skriveno selo - sink • Matineja • Smurfs: The Lost Village • Animirani • Redatelj: Kelly Asbury •
2D 11:45, 14:00



NEDJELJA, 25. 6. 2017. 
Kako je Gru postao dobar - sink • Pretpremijera • Despicable Me 3 • Animirani, komedija, avantura • 
2D 12:05, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

Transformers: Posljednji vitez • Premijera • Transformers: The Last Knight • 12 • Akcijski, avantura, SF • 
2D 21:15
EXTREME 2D 11:55, 16:00, 19:15, 22:30
REALD 3D 13:45, 17:00, 20:15

Luda djevojačka • Premijera • Rough Night • 15 • Komedija •
2D 18:05, 20:15, 22:25 

Lovac ili lovina • Premijera • The Hunters Prayer • 15 • akcijski, triler •
2D 20:35, 22:30

Lude od sreće • Premijera • Like Crazy • 12 • komedija, drama • 
2D 21:15

Auti 3 - sink • Matineja • Cars 3 • animirani film, avantura, komedija •
2D 11:00, 13:30, 16:00, 18:10
REALD 3D 11:30, 15:00, 17:10

Brži od najbržih • Overdrive • 12 • Akcijski • 
2D 15:05, 17:00, 20:20, 22:15

Churchill • Churchill • biografski, drama, triler • 
2D 18:25

Čudovište • The Monster • 15 • Horor • 
2D 19:20

Mumija • The Mummy • 12 •  Akcijski, avantura • 
2D 20:00

Svemir između nas • The Space Between Us • 12 • SF, avantura, romantični • 
2D 16:00

Petorka • Five • 15 • Komedija • 
2D 16:00

Wonder Woman • Wonder Woman • 12 • Akcijski, avantura •
2D 19:00
REALD 3D 13:15

Spasilačka služba • Baywatch • 15 • Komedija • 
2D 21:45

Patke za nemoguće zadatke - sink • Matineja • Quackerz • animacija, avantura, komedija •
2D 11:30
REALD 3D 13:15

Pirati s Kariba: Salazarova osveta • Pirates of the Caribbean: Salazars Revenge • 12 • Akcija, avantura • 
2D 22:15 

Oto: Istraživač dubina - sink • Matineja • Deep • Animacija • 
2D 11:15, 13:10

Brzi Ozzy - sink • Matineja • Ozzy • animacija, komedija, avantura • 
2D 11:15

Mali šef - sink • Matineja • The Boss Baby • Animacija, komedija • 
2D 11:00, 13:00

Štrumpfovi: Skriveno selo - sink • Matineja • Smurfs: The Lost Village • Animirani • Redatelj: Kelly Asbury •
2D 11:45, 14:00



PONEDJELJAK, 26. 6. 2017. 
Kako je Gru postao dobar - sink • Pretpremijera • Despicable Me 3 • Animirani, komedija, avantura • 
2D 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

Transformers: Posljednji vitez • Premijera • Transformers: The Last Knight • 12 • Akcijski, avantura, SF • 
2D 21:15
EXTREME 2D 16:00, 19:15, 22:30
REALD 3D 17:00, 20:15

Luda djevojačka • Premijera • Rough Night • 15 • Komedija •
2D 18:05, 20:15, 22:25

Lovac ili lovina • Premijera • The Hunters Prayer • 15 • akcijski, triler •
2D 20:35, 22:30

Lude od sreće • Premijera • Like Crazy • 12 • komedija, drama • 
2D 21:15

Auti 3 - sink • Matineja • Cars 3 • animirani film, avantura, komedija •
2D 16:00, 18:10
REALD 3D 17:10

Brži od najbržih • Overdrive • 12 • Akcijski • 
2D 17:00, 20:20, 22:15

Churchill • Churchill • biografski, drama, triler • 
2D 18:25

Čudovište • The Monster • 15 • Horor • 
2D 19:20

Mumija • The Mummy • 12 •  Akcijski, avantura • 
2D 20:00

Svemir između nas • The Space Between Us • 12 • SF, avantura, romantični • 
2D 16:00

Petorka • Five • 15 • Komedija • 
2D 16:00

Wonder Woman • Wonder Woman • 12 • Akcijski, avantura •
2D 19:00 

Spasilačka služba • Baywatch • 15 • Komedija • 
2D 21:45 

Pirati s Kariba: Salazarova osveta • Pirates of the Caribbean: Salazars Revenge • 12 • Akcija, avantura • 
2D 22:15 



UTORAK, 27. 6. 2017. 
Kako je Gru postao dobar - sink • Pretpremijera • Despicable Me 3 • Animirani, komedija, avantura • 
2D 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

Transformers: Posljednji vitez • Premijera • Transformers: The Last Knight • 12 • Akcijski, avantura, SF • 
2D 21:15
EXTREME 2D 16:00, 19:15, 22:30
REALD 3D 17:00, 20:15

Luda djevojačka • Premijera • Rough Night • 15 • Komedija •
2D 18:05, 20:15, 22:25

Lovac ili lovina • Premijera • The Hunters Prayer • 15 • akcijski, triler •
2D 20:35, 22:30

Lude od sreće • Premijera • Like Crazy • 12 • komedija, drama • 
2D 21:15

Auti 3 - sink • Matineja • Cars 3 • animirani film, avantura, komedija •
2D 16:00, 18:10
REALD 3D 17:10

Brži od najbržih • Overdrive • 12 • Akcijski • 
2D 17:00, 20:20, 22:15

Churchill • Churchill • biografski, drama, triler • 
2D 18:25

Čudovište • The Monster • 15 • Horor • 
2D 19:20

Mumija • The Mummy • 12 •  Akcijski, avantura • 
2D 20:00

Svemir između nas • The Space Between Us • 12 • SF, avantura, romantični • 
2D 16:00

Petorka • Five • 15 • Komedija • 
2D 16:00

Wonder Woman • Wonder Woman • 12 • Akcijski, avantura •
2D 19:00 

Spasilačka služba • Baywatch • 15 • Komedija • 
2D 21:45 

Pirati s Kariba: Salazarova osveta • Pirates of the Caribbean: Salazars Revenge • 12 • Akcija, avantura • 
2D 22:15



SRIJEDA, 28. 6. 2017. 
Kako je Gru postao dobar - sink • Pretpremijera • Despicable Me 3 • Animirani, komedija, avantura • 
2D 16:00, 17:00, 18:00, 19:00

Transformers: Posljednji vitez • Premijera • Transformers: The Last Knight • 12 • Akcijski, avantura, SF • 
2D 21:15
EXTREME 2D 16:00, 19:15, 22:30
REALD 3D 17:00, 20:15

Luda djevojačka • Premijera • Rough Night • 15 • Komedija •
2D 18:05, 19:00, 22:15

Lovac ili lovina • Premijera • The Hunters Prayer • 15 • akcijski, triler •
2D 20:35, 22:30

Lude od sreće • Premijera • Like Crazy • 12 • komedija, drama • 
2D 21:15

Otello - UŽIVO • Spektakli • Ottello - UŽIVO •  
• opera • Redatelj: Keith Warner • 
2D 20:15

Auti 3 - sink • Matineja • Cars 3 • animirani film, avantura, komedija •
2D 16:00, 18:10
REALD 3D 17:10

Brži od najbržih • Overdrive • 12 • Akcijski • 
2D 17:00, 20:20, 22:15

Churchill • Churchill • biografski, drama, triler • 
2D 18:25

Čudovište • The Monster • 15 • Horor • 
2D 19:20

Mumija • The Mummy • 12 •  Akcijski, avantura • 
2D 20:00

Svemir između nas • The Space Between Us • 12 • SF, avantura, romantični • 
2D 16:00

Petorka • Five • 15 • Komedija • 
2D 16:00

Wonder Woman • Wonder Woman • 12 • Akcijski, avantura •
2D 21:05



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije