Osijek, gradski portal Osijek-Online.Com

NOVE VIJESTI

CineStar


​OSIJEK - Tjedni program CineStar Osijek od četvrtka, 29. 3. 2018. do 4. 4. 2018.

ČETVRTAK, 29. 3. 2018. 
Igrač broj 1 • Premijera • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 2D 16:30, 19:15, 22:05
REALD 3D 17:30, 20:15

7 dana straha • Premijera • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:30, 21:45

Legenda o konkubini • Premijera • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija •
2D 20:05

Iskupljenje u New Yorku • Premijera • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:45, 21:45

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 17:30, 19:30

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 17:10, 20:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija •
2D 16:00, 18:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 19:00, 21:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 19:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 22:25

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 16:00

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija •
2D 17:30

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 22:35

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:00

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 17:20

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 13:00, 15:15 



PETAK, 30. 3. 2019. 
Igrač broj 1 • Premijera • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 2D 16:30, 19:15, 22:05
REALD 3D 17:30, 20:15

7 dana straha • Premijera • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:30, 21:45, 23:00

Legenda o konkubini • Premijera • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija •
2D 20:05, 22:45

Iskupljenje u New Yorku • Premijera • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:45, 21:45

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 17:30, 19:30

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 17:10, 20:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija •
2D 16:00, 18:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 19:00, 21:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 19:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 22:25

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 16:00

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija •
2D 17:30

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 22:35

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:00

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 17:20

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 13:00, 15:15 



SUBOTA, 31. 3. 2018. 
Igrač broj 1 • Premijera • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 2D 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:05
REALD 3D 14:45, 17:30, 20:15

7 dana straha • Premijera • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:30, 21:45, 23:00 

Legenda o konkubini • Premijera • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija •
2D 15:00, 20:05, 22:45 

Iskupljenje u New Yorku • Premijera • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:45, 21:45

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 17:30, 19:30

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 17:10, 20:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija •
2D 11:00, 11:55, 13:00, 16:00, 18:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 19:00, 21:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 19:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 15:00, 20:00
REALD 3D 13:30, 22:25

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 16:00

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija •
2D 17:30

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 22:35

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:15, 15:10, 17:00
REALD 3D 13:00

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 17:20

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 13:20

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:00, 15:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 11:30

Čudo • Wonder • Drama • 
2D 13:00

Vampirko - sink • The Little Vampire • Animirani • 
2D 13:25

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 11:15, 13:00, 15:15 



NEDJELJA, 1. 4. 2018. 
Igrač broj 1 • Premijera • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 2D 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:05
REALD 3D 14:45, 17:30, 20:15

7 dana straha • Premijera • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:30, 21:45, 23:00 

Legenda o konkubini • Premijera • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija •
2D 15:00, 20:05, 22:45 

Iskupljenje u New Yorku • Premijera • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:45, 21:45

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 17:30, 19:30

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 17:10, 20:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija •
2D 11:00, 11:55, 13:00, 16:00, 18:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 19:00, 21:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 19:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 15:00, 20:00
REALD 3D 13:30, 22:25

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 16:00

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija •
2D 17:30

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 22:35

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:15, 15:10, 17:00
REALD 3D 13:00

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 17:20

Black Panther • Black Panther • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 13:20

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:00, 15:00

Patuljci uzvraćaju udarac - sink • Matineja • Gnome Alone • Animacija, obiteljski • 
2D 11:30

Čudo • Wonder • Drama • 
2D 13:00

Vampirko - sink • The Little Vampire • Animirani • 
2D 13:25

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 11:15



PONEDJELJAK, 2. 4. 2018. 
Igrač broj 1 • Premijera • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 2D 16:30, 19:15, 22:05
REALD 3D 17:30, 20:15

7 dana straha • Premijera • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:30, 21:45

Legenda o konkubini • Premijera • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija •
2D 20:05

Iskupljenje u New Yorku • Premijera • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:45, 21:45

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 17:30, 19:30

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 17:10, 20:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija •
2D 16:00, 18:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 19:00, 21:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 19:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 22:25

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 16:00

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija •
2D 17:30

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 22:35

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:00

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 17:20

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 13:00, 15:15 



UTORAK, 3. 4. 2018. 
Igrač broj 1 • Premijera • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 2D 16:30, 19:15, 22:05
REALD 3D 17:30, 20:15

7 dana straha • Premijera • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:30, 21:45

Legenda o konkubini • Premijera • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija •
2D 20:05

Iskupljenje u New Yorku • Premijera • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:45, 21:45

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 17:30, 19:30

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 17:10, 20:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija •
2D 16:00, 18:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 19:00, 21:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 19:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 22:25

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama • 
2D 16:00

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija •
2D 17:30

Kuća duhova • Winchester • 12 • Horor • 
2D 22:35

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 18:00

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:00

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 17:20

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 13:00, 15:15 



SRIJEDA, 4. 4. 2018. 
Igrač broj 1 • Premijera • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 2D 16:30, 19:15, 22:05
REALD 3D 17:30, 20:15

Mjesto tišine • Pretpremijera • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 19:00 

7 dana straha • Premijera • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:30, 21:45

Legenda o konkubini • Premijera • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija •
2D 21:00 

Iskupljenje u New Yorku • Premijera • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:05, 21:45

Macbeth - UŽIVO • Spektakli • Macbeth • opera • 
2D 20:15

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00, 19:45

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 17:10, 20:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija •
2D 16:00, 18:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 17:55, 21:00 

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 19:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 22:25

Smrt Staljina • The Death of Stalin • 15 • Komedija •
2D 17:30

Comic Sans • Comic Sans • 12 • komedija, drama • 
2D 17:00

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 17:00

Noć igre • Game Night • 15 • Komedija •
2D 17:20

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 13:45



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije