Osijek, gradski portal Osijek-Online.Com

NOVE VIJESTI

CineStar


OSIJEK - Tjedni program CineStar Osijek od četvrtka, 5. 4. 2018. do 11. 4. 2018.

ČETVRTAK, 5. 4. 2018. 
Mjesto tišine • Premijera • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 18:15, 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Premijera • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 14:15, 16:00, 18:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00

Svakoga dana • Premijera • Every day • romantična drama •
2D 15:00, 17:00, 19:00, 21:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Premijera • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:15, 18:05, 20:00

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 13:30
EXTREME 2D 15:00, 17:45, 20:30 
REALD 3D 16:15, 19:00, 21:45 

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:00, 21:50

Legenda o konkubini • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija • 
2D 21:15

Iskupljenje u New Yorku • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:15

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 20:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 21:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 22:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 16:45

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama •
2D 16:05

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:45, 16:00
REALD 3D 14:00

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:30

Čudo • Wonder • Drama • 
2D 13:00

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 11:30, 13:45



PETAK, 6. 4. 2018. 
Mjesto tišine • Premijera • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 18:15, 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Premijera • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 14:15, 16:00, 18:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00

Svakoga dana • Premijera • Every day • romantična drama •
2D 15:00, 17:00, 19:00, 21:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Premijera • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:15, 18:05, 20:00

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 13:30
EXTREME 2D 15:00, 17:45, 20:30 
REALD 3D 16:15, 19:00, 21:45 

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:00, 21:50

Legenda o konkubini • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija • 
2D 21:15

Iskupljenje u New Yorku • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:15

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 20:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 21:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 22:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 16:45

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama •
2D 16:05

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:45, 16:00
REALD 3D 14:00

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:30

Čudo • Wonder • Drama • 
2D 13:00

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 11:30, 13:45



SUBOTA, 7. 4. 2018. 
Mjesto tišine • Premijera • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 18:15, 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Premijera • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 14:15, 16:00, 18:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00

Svakoga dana • Premijera • Every day • romantična drama •
2D 15:00, 17:00, 19:00, 21:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Premijera • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:15, 18:05, 20:00

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 13:30
EXTREME 2D 15:00, 17:45, 20:30 
REALD 3D 16:15, 19:00, 21:45 

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:00, 21:50

Legenda o konkubini • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija • 
2D 21:15

Iskupljenje u New Yorku • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:15

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 20:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 21:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 22:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 16:45

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama •
2D 16:05

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:45, 16:00
REALD 3D 14:00

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:30

Čudo • Wonder • Drama • 
2D 13:00

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 11:30, 13:45



NEDJELJA, 8. 4. 2018. 
Mjesto tišine • Premijera • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 18:15, 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Premijera • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 14:15, 16:00, 18:00
EXTREME 2D 11:00, 13:00

Svakoga dana • Premijera • Every day • romantična drama •
2D 15:00, 17:00, 19:00, 21:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Premijera • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:15, 18:05, 20:00

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 13:30
EXTREME 2D 15:00, 17:45, 20:30 
REALD 3D 16:15, 19:00, 21:45 

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:00, 21:50

Legenda o konkubini • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija • 
2D 21:15

Iskupljenje u New Yorku • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:15

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 20:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 21:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 22:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 16:45

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama •
2D 16:05

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:45, 16:00
REALD 3D 14:00

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 11:30

Čudo • Wonder • Drama • 
2D 13:00

Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire • Animirani • 
2D 11:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski •
2D 11:30, 13:45



PONEDJELJAK, 9. 4. 2018. 
Mjesto tišine • Premijera • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 18:15, 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Premijera • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 16:00, 18:00

Svakoga dana • Premijera • Every day • romantična drama •
2D 17:00, 19:00, 21:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Premijera • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:15, 18:05, 20:00

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 2D 17:45, 20:30 
REALD 3D 16:15, 19:00, 21:45

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:00, 21:50

Legenda o konkubini • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija • 
2D 21:15

Iskupljenje u New Yorku • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:15

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 20:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 21:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 17:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 22:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 16:45

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama •
2D 16:05

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:00



UTORAK, 10. 4. 2018. 
Mjesto tišine • Premijera • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 18:15, 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Premijera • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 16:00, 18:00

Svakoga dana • Premijera • Every day • romantična drama •
2D 17:00, 19:00, 21:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Premijera • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:15, 18:05, 20:00

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
EXTREME 2D 17:45, 20:30 
REALD 3D 16:15, 19:00, 21:45

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:00, 21:50

Legenda o konkubini • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija • 
2D 21:15

Iskupljenje u New Yorku • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:15

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 20:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 21:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 17:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 22:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 16:45

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama •
2D 16:05

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:00



SRIJEDA, 11. 4. 2018. 
Rampage: Totalni kaos • Pretpremijera • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 3D 19:00

Mjesto tišine • Premijera • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 18:15, 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Premijera • The Stolen Princess • Animacija, komedija • 
2D 16:00, 18:00

Svakoga dana • Premijera • Every day • romantična drama •
2D 17:00, 19:00, 21:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Premijera • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:15, 18:05, 20:00

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 17:45, 20:30
EXTREME 3D 16:15, 21:15

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 19:00, 21:50

Legenda o konkubini • Legend of the Demon Cat • 12 • drama, fantazija, misterija • 
2D 21:15

Iskupljenje u New Yorku • You Were Never Really Here • 12 • akcija, triler • 
2D 19:15

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 20:00

Stranci: Noćni plijen • Strangers: Prey at Night • 15 • Horor •
2D 21:55

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 17:00

Gringo • Gringo • 15 • akcijska komedija • 
2D 22:25

Gnjev mirna čovjeka • The Fury of a Patient Man • 15 • Triler •
2D 18:00

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura • 
2D 20:00
REALD 3D 16:45

Samo more zna • The Mercy • 12 • biografija, drama •
2D 16:05

Crveni vrabac • Red Sparrow • 15 • Triler • 
2D 21:15

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura •
2D 16:00



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije