Osijek, gradski portal Osijek-Online.Com

NOVE VIJESTI

CineStar


OSIJEK - Tjedni program CineStar Osijek od četvrtka, 19. 4. 2018. do 25. 4. 2018.

ČETVRTAK, 19. 4. 2018. 
Slučaj iz zemlje duhova • Premijera • Incident in a Ghost Land • 15 • Horor • 
2D 17:00, 19:00, 21:00 

Taxi 5 • Premijera • Taxi 5 • 12 • akcija, komedija • e
2D 17:15, 19:30, 21:45

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Premijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • animirani, pustolovni •
2D 16:30, 18:30

Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 19:00, 21:15 
REALD 3D 20:00, 22:15
EXTREME 3D 16:45

Osvetnik • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 19:15, 21:30

Moj prijatelj Pete • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 20:45 

Projekt:Titan • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 18:45

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija •
2D 16:00, 18:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 17:15 

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 20:30 
REALD 3D 16:00

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 16:15, 18:15



PETAK, 20. 4. 2018. 
Slučaj iz zemlje duhova • Premijera • Incident in a Ghost Land • 15 • Horor • 
2D 18:00, 20:00, 22:15 

Taxi 5 • Premijera • Taxi 5 • 12 • akcija, komedija • e
2D 17:15, 19:30, 21:45

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Premijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • animirani, pustolovni •
2D 16:30, 17:30, 18:30

Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 19:00, 21:15 
REALD 3D 20:00, 22:15
EXTREME 3D 16:45

Osvetnik • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 19:15, 21:30 

Moj prijatelj Pete • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 20:45 

Projekt:Titan • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 20:15 

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija •
2D 16:00, 18:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 18:45 

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 18:30

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 20:30
REALD 3D 16:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:55

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00 

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 16:15, 18:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura •
2D 16:05



SUBOTA, 21. 4. 2018. 
Slučaj iz zemlje duhova • Premijera • Incident in a Ghost Land • 15 • Horor • 
2D 18:00, 20:00, 22:15 

Taxi 5 • Premijera • Taxi 5 • 12 • akcija, komedija • e
2D 17:15, 19:30, 21:45

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Premijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • animirani, pustolovni •
2D 14:30, 16:30, 17:30, 18:30
EXTREME 2D 11:15

Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 14:30, 19:00, 21:15 
REALD 3D 20:00, 22:15
EXTREME 3D 16:45

Osvetnik • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 19:15, 21:30 

Moj prijatelj Pete • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 20:45

Projekt:Titan • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 20:15

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija •
2D 11:30, 14:00*, 16:00, 18:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 15:30, 18:45 

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 18:30 

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 20:30 
REALD 3D 16:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:55 

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00 

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:45, 14:15, 16:15, 18:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura •
2D 16:05 

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:15, 13:15, 15:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 11:30, 13:45



NEDJELJA, 22. 4. 2018. 
Slučaj iz zemlje duhova • Premijera • Incident in a Ghost Land • 15 • Horor • 
2D 18:00, 20:00, 22:15 

Taxi 5 • Premijera • Taxi 5 • 12 • akcija, komedija • e
2D 17:15, 19:30, 21:45

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Premijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • animirani, pustolovni •
2D 14:30, 16:30, 17:30, 18:30
EXTREME 2D 11:15

Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 14:30, 19:00, 21:15 
REALD 3D 20:00, 22:15
EXTREME 3D 16:45

Osvetnik • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 19:15, 21:30 

Moj prijatelj Pete • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 20:45

Projekt:Titan • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 20:15

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija •
2D 11:30, 14:00*, 16:00, 18:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 15:30, 18:45 

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 18:30 

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 20:30 
REALD 3D 16:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:55 

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00 

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 11:45, 14:15, 16:15, 18:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura •
2D 16:05 

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • Animacija, obiteljski, avantura • 
2D 11:15, 13:15, 15:15

Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand • animacija, komedija, obiteljski • 
2D 11:30, 13:45



PONEDJELJAK, 23. 4. 2018. 
Slučaj iz zemlje duhova • Premijera • Incident in a Ghost Land • 15 • Horor • 
2D 18:00, 20:00, 22:15 

Taxi 5 • Premijera • Taxi 5 • 12 • akcija, komedija • e
2D 17:15, 19:30, 21:45

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Premijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • animirani, pustolovni •
2D 16:30, 17:30, 18:30

Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 19:00, 21:15 
REALD 3D 20:00, 22:15
EXTREME 3D 16:45

Osvetnik • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 19:15, 21:30 

Moj prijatelj Pete • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 20:45 

Projekt:Titan • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 20:15 

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija •
2D 16:00, 18:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 18:45 

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 18:30

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 20:30
REALD 3D 16:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:55

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00 

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 16:15, 18:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura •
2D 16:05



UTORAK, 24. 4. 2018. 
Slučaj iz zemlje duhova • Premijera • Incident in a Ghost Land • 15 • Horor • 
2D 18:00, 20:00, 22:15 

Taxi 5 • Premijera • Taxi 5 • 12 • akcija, komedija • e
2D 17:15, 19:30, 21:45

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Premijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • animirani, pustolovni •
2D 16:30, 17:30, 18:30

Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
EXTREME 2D 19:00, 21:15 
REALD 3D 20:00, 22:15
EXTREME 3D 16:45

Osvetnik • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 19:15, 21:30 

Moj prijatelj Pete • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 20:45 

Projekt:Titan • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 20:15 

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija •
2D 16:00, 18:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 18:45 

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 18:30

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 20:30
REALD 3D 16:00

7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12 • Triler • 
2D 21:55

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00 

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 16:15, 18:15

Tomb Raider • Tomb Raider • 12 • akcija, avantura •
2D 16:05



SRIJEDA, 25. 4. 2018. 
Slučaj iz zemlje duhova • Premijera • Incident in a Ghost Land • 15 • Horor • 
2D 18:00, 20:00, 22:15

Osvetnici: Rat beskonačnosti • Pretpremijera • Avengers: Infinity War • 12 • akcijska pustolovina • 
REALD 3D 21:00
EXTREME 3D 19:00, 22:05

Taxi 5 • Premijera • Taxi 5 • 12 • akcija, komedija • e
2D 17:15, 19:30, 21:45

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Premijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • animirani, pustolovni •
2D 17:30, 18:30

Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12 • Akcija, avanturisticki, fantazija • 
2D 18:45, 21:30
REALD 3D 20:00, 22:15
EXTREME 3D 16:45

Osvetnik • Death Wish • 15 • Akcijski, kriminalisticki • 
2D 19:15, 21:55

Moj prijatelj Pete • Lean on Pete • 15 • pustolovni, drama • 
2D 18:00

Projekt:Titan • The Titan • 12 • Akcijski, SF • 
2D 20:15

Mjesto tišine • A Quiet Place • 12 • Triler, horor • 
2D 20:15, 22:15

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • Animacija, komedija •
2D 16:00, 18:00

Svakoga dana • Every day • romantična drama • 
2D 16:00

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe • Komedija • 
2D 16:45

Igrač broj 1 • Ready Player One • 12 • akcija, avantura, Sci-Fi • 
2D 20:25
REALD 3D 16:00

Ponoćno sunce • Midnight Sun • romantična drama • 
2D 16:00 

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • Animacija, obiteljski, komedija • 
2D 16:15, 18:15



CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33,
Cijena 1,74kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om.
Cijena 2,96kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR  d.o.o. , Ulica Vice Vukova 6 , 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB: 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Najnovije